Dom, Kraszowice

1 cena 399 000,00 zł
2 data dodania 2017-12-02
3 telefon kontaktowy XXX 2 596

Do sprzedania dom o pow. 210 m2, usadowiony na 9 arowe działce, z ładnym ogrodem i miejscem do wypoczynku. Idealna nieruchomość dla osób które poszukują gotowego do zamieszkania domu w bliskiej odległości do Bolesławca (7km), a zarazem w cichym i spokojnym otoczeniu.

Nieruchomość składa się z następujących kondygnacji:
PIWNICA: kotłownia, garaż, pom. gospodarcze oraz zewnętrzne pomieszczenie gospodarcze od strony ogrodu;
PARTER (podwyższony):kuchnia(16m2), salon (20m2)pokój (18m2), łazienka(5m2),korytarz (10m2), ganek
PIĘTRO: pokój (16m2),pokój (20m2),pokój (18m2), łazienka (5m2), p.pokój (10m2).

Informacje techniczne: instalacje elektryczne oraz ogrzewanie centralne wykonane w miedzi, nowy ekonomiczny piec centralnego ogrzewania DEFRO DUO 2 funkcyjny(na ekogroszek zasypywany raz w tygodniu) oraz wszystkopalny; nowe instalacje wodno-kanalizacyjne, budynek ocieplony styropianem gr. 10 cm oraz wełną, okna PCV, dużo elementów drewnianych, rolety wewnętrzne, dachówka ceramiczna ROBEN, podłogi wyłożone płytkami oraz panelami. Nowy wjazd do garażu, wykonana studzienka.

Na parterze funkcjonalna, duża kuchnia, częściowo połączona z salonem, nowo wykonana łazienka z prysznicem oraz wyjście na taras bezpośrednio z kuchni. Dodatkowo dla osoby na wózku inwalidzkim została zamontowana winda, a pokój dzienny umożliwia swobodne funkcjonowanie na jednym poziomie.

Na piętrze znajdują się trzy duże pokoje oraz rodzinna łazienka z wanną, a także wejście na strych który dodatkowo można indywidualnie zaprojektować oraz przystosować na dodatkową kondygnację mieszkalną.

Nieruchomość z potencjałem dla dużej lub dwupokoleniowej rodziny. Ładny ogród z altaną, częściowo zagospodarowany jako ogród warzywny. Atutem jest niewątpliwie bliska odległość do Bolesławca oraz ładny, niczym niezakłócony widom za domem, gdzie po pracy można się spokojnie zrelaksować.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt oraz zapraszam po wcześniejszym umówieniu.