1 data dodania 2017-09-13
2 telefon kontaktowy XXX 0-696
3 ogłoszenie zamieścił manpower

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla naszego Klienta Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o.o. międzynarodowego koncernu świadczącego pełen wachlarz usług logistycznych szukamy osób na stanowisko:

Pracownik Magazynowy

Opis stanowiska:
• Zapewnienie prawidłowej obsługi towarów klienta zgodnie z otrzymywaną dokumentacją i instrukcjami
• Zapewnienie pełnej i terminowej realizacji przydzielonych zadań
• Obsługa skanerów ręcznych
• Prawidłowe rozmieszczanie oraz pobieranie towarów w magazynie
• Udział w pracach inwentaryzacyjnych, audytach lokalizacji

Wymagania:

• Gotowość do pracy fizycznej (system 2-zmianowy)
• Dokładność, rzetelność i zaangażowanie

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością związania się z firmą na stałe
• Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia
• Ciekawą pracę w firmie, która stawia na rozwój zawodowy swoich pracowników
• Dostęp do pakietu zniżek pracowniczych Manpower Premium m.in. karta multisport, ubezpieczenie grupowe

Zapraszamy do odwiedzania naszego biura, które się mieści w Bolesławcu, ul. Zgorzelecka 38A.
Lub kontakt pod numerem telefonu:
696-023-420
668-869-469
Cv prosimy wysyłać drogą elektroniczną na adres: boleslawiec.zgorzelecka@manpower.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
“Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie przy ul. Prostej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)”. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”