Mieszkanie- 4 pokoje- 78,20 m2- Trzebień

1 cena 82 000,00 zł
2 data dodania 2017-10-24
3 telefon kontaktowy XXX 5 906
4 ogłoszenie zamieścił GetHouse
5 powierzchnia (m²) 78
6 liczba pokoi 4
7 lokalizacja Trzebień

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 78,20 m2, położonego w Trzebieniu przy ul. Leśnej. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Budynek jest po przeprowadzonej termomodernizacji oraz uszczelnieniu dachu. Ponadto teren przed budynkiem został zagospodarowany, na teren zielony, plac zabaw oraz parking dla mieszkańców. W mieszkaniu została wymieniona stolarka okienna na plastikową.
W skład nieruchomości wchodzą: przestronny salon z wyjściem na balkon, trzy sypialnie jedna z nich posiada balkon, kuchnia z dużym oknem, łazienka z prysznice i wanną, toaleta oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica oraz komórka lokatorska. Nieruchomość sprzedawana jest z wyposażeniem. Do prezentowanego mieszkania przynależy ogródek działkowy, położony o około 500 m. od mieszkania. Ogrzewanie w mieszaniu jest z lokalnej spółdzielni.
Mieszkanie położone w bardzo malowniczej miejscowości. Dużym atutem tej nieruchomości jest przepiękny widok z okien. W niedalekiej odległości znajduje się las oraz liczne stawy. Dodatkowo w Trzebieniu mamy do dyspozycji sklepy spożywcze, ośrodek zdrowia, aptekę, bank, przystanek autobusowy, przedszkole, szkołę podstawową, piekarnie, kompleks boisk sportowych oraz dom ludowy.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ.
POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Sylwia Parpura, licencja Pośrednika w Obrocie Nieruchomości nr 20007
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec
Kom: 609 576 429