Bezczynszowe mieszkania z ogródkami

1 cena 244 000,00 zł
2 data dodania 2018-02-06
3 telefon kontaktowy XXX 605 8400
4 powierzchnia (m²) 58
5 liczba pokoi 3
6 lokalizacja Bolesławiec ulica Starzyńskiego

MIESZKANIA Z OGRODAMI przy ulicy Starzyńskiego CENA: od 244 000 do 249 900

Projekt kompleksu „Budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej” - "Dom W BRATKACH” przy ulicy Starzyńskiego w Bolesławcu .

Rozpoczęcie inwestycji nastąpiło w lutym 2018 i obejmuje powstanie 3 odrębnych budynków z 12 mieszkaniami (po cztery mieszkania w każdym budynku, dwa na parterze po 58 m2 i dwa na piętrze po 62 m2). Oddanie mieszkań do użytkowania planowane jest na listopad 2018 roku.

Projekt piętrowego " Domu w bratkach” zawiera cztery mieszkania, dwa na parterze z dostępem do ogródka i dwa na piętrze z balkonem. Do każdego mieszkania prowadzi indywidualne wejście z zewnątrz, źródłem ciepła jest piec gazowy (ogrzewanie podłogowe), każde mieszkanie posiada rolety antywłamaniowe. Mieszkania są bezczynszowe .

Głównym zaletą projektu jest dobre wykorzystanie przestrzeni. Dzięki temu każde mieszkanie posiada duży salon z kuchnią, 2 pokoje i sporą łazienkę. Dużym atutem jest przynależny do każdego mieszkania na parterze niezależny skrawek ogródka. Do każdego mieszkania przydzielone jest miejsce parkingowe. Cały kompleks zostanie ogrodzony co zapewni Państwu bezpieczeństwo i będzie miało wymiar osiedla zamkniętego. W projekcie postawiono na nowoczesną architekturę i ekonomiczne rozwiązania.

https://www.otodom.pl/oferta/bezczynszowe-mieszkania-z-ogrodkami-ID3yaI3.html#gallery[1]

Zachęcamy do zapoznania się Państwa z naszą wcześniejszą zakończoną inwestycją mieszczącą się przy ulicy Kresów II RP w Bolesławcu tzw. "Kozia Górka".