Koordynator Centrum Serwisowego

1 data dodania 2018-01-12

Firma Epiroc specjalizuje się w dostarczaniu maszyn i sprzętu do wiercenia, urabiania oraz transportu skał. Oferuje także gamę z tym związanych materiałów eksploatacyjnych i serwis wspierany przez globalną sieć. Epiroc Polska Sp. z o.o. rozpoczęła funkcjonowanie w Polsce 2.10.2017 i zatrudnia obecnie 90 pracowników.

Aktualnie do naszego zespołu w Polkowicach poszukujemy kandydatki / kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- Koordynacja i planowanie prac serwisowych
- Określanie zapotrzebowania na części i naprawy we współpracy z Klientem
- Dokonywanie zamówień części
- Współpraca z dostawcami i podwykonawcami oraz kontrola wykonywanych usług
- Przygotowywanie ofert wraz z wyceną dla Klientów
- Kontrola stanów magazynowych w celu zapewnienia dostępności części niezbędnych do wykonywania zleceń - przy współpracy z Działem Logistyki
- Kontrola zleceń serwisowych w systemie, zarządzanie serwisowymi kartami pracy oraz rejestrowanie wyników
- Nadzór i wdrażanie przepisów BHP, związanych z przestrzeganiem norm ISO oraz obowiązujących w firmie Epiroc Polska
- Przygotowywanie raportów z działalności Centrum Serwisowego

Oczekiwane kwalifikacje:

- Wykształcenie min. średnie o profilu technicznym
- Doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie handlowej lub serwisowej
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Podstawowej wiedzy na temat produktów przemysłu górniczego
- Znajomość obsługi komputera
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
- Bardzo dobra organizacja czasu pracy
- Komunikatywność, elastyczność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesłania aplikacji na adres: anna.bojdo@epiroc.com