poszukiwany magazynier - phu marszałek

1 data dodania 2017-11-23
2 ogłoszenie zamieścił u2606n

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe MARSZAŁEK (www.phumarszalek.pl) zatrudni osobę na stanowisko MAGAZYNIER.

Miejsce pracy: Bolesławiec, al.Tysiąclecia 52

Zadania na stanowisku:
- Zapewnienie odpowiedniego przepływu i rozmieszczenia towaru na magazynie (magazyn typu chłodnia) zgodnie z bieżącymi potrzebami
- Kompletowanie zamówień klientów i pakowanie towarów na palety
- Przyjmowanie towarów od dostawców
- Kontrola stanów magazynowych

Nasze oczekiwania:
- Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę
- Sprawność fizyczna
- Energia i pozytywne nastawienie
- Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

Oferujemy:
- Pracę na cały etat (g.10-18)
- Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem
- Przyjazną atmosferę pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: handel@phumarszalek.pl, bądź do składania swojej kandydatury osobiście w siedzibie firmy.