magazynier-operator wózka widłowego

1 data dodania 2017-11-23

CUSTO POL SA czołowy producent dywaników oraz dystrybutor akcesoriów samochodowych w Europie. 15 lat doświadczenia na rynku krajowym jak i zagranicznym. Lider w kategorii dywaniki tekstylne oraz PCV.
Poszukujemy pracowników na stanowisko:
Magazynier-operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Wykroty (pow. bolesławiecki)

Zakres obowiązków:
 przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu, ustalenie ilości przyjmowanych materiałów, czuwanie nad ich odbiorem technicznym (jakościowym), sporządzanie prawidłowej dokumentacji na podstawie sprawdzonych dowodów dostawy i podpisywanie dowodów przyjęcia,
 rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów w magazynie, zabezpieczenie ich przed ubytkami, zniszczeniem i kradzieżą,
 wydawanie materiałów do produkcji,
 załadunek towarów przeznaczonych do wysyłki,
 prowadzenie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, ewidencji ruchu i stanów zapasów (ilościowej ewidencji magazynowej) oraz innych wymaganych ewidencji, rejestrów, wykazów, sprawozdań,
 przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych,
 kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym,
 dbanie o należyty stan techniczny powierzonego mienia i urządzeń,
 wykonywanie pracy ściśle z harmonogramem produkcji.

Oczekiwania:
• umiejętność oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych (wymagane uprawnienia UDT),
• dobra organizacja pracy, dokładność, zaangażowanie oraz chęć do pracy,
• uczciwość i dbałość o powierzone mienie,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
• pracę w renomowanej firmie z wysoką pozycją zarówno na rynku krajowym, jak i europejskim,
• pracę w młodym, dynamicznym zespole.

CV można składać osobiście w godzinach od 8 - 16 w siedzibie firmy w Wykrotach przy ul. Parkowej 31
lub mailowo na adres praca@custopol.com