specjalista działu wykrawania

1 data dodania 2017-11-23

CUSTO POL SA czołowy producent dywaników oraz dystrybutor akcesoriów samochodowych w Europie. 15 lat doświadczenia na rynku krajowym jak i zagranicznym. Lider w kategorii dywaniki tekstylne oraz PCV.
Specjalista działu wykrawania
Miejsce pracy: Wykroty (pow. bolesławiecki)

Opis stanowiska:
Praca na tym stanowisku będzie polegała na obsłudze maszyn do wykrawania dywaników samochodowych tekstylnych GERBER, CURIS, BULLMER poprzez:
• wykonywanie elementów zgodnie ze specyfikacją techniczną,
• ustawienie parametrów maszyny, poprzez odpowiednie zaprogramowanie,
• kontrolę wykonanych cięć,
• dbanie o stanowisko pracy,
• wprowadzanie odpowiednich korekt,
• sprawdzanie zgodności detalu gotowego z rysunkiem,
• operowanie narzędziami dla wykrawarki.

Wymagania:
• znajomość programu ACCUMARK
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę
• pracę w renomowanej firmie z wysoką pozycją zarówno na rynku krajowym jak i europejskim
• pracę w systemie dwuzmianowym

CV można składać osobiście w godzinach od 8-16 w siedzibie firmy w Wykrotach przy ul. Parkowej 31
lub mailowo na adres praca@custopol.com