Opieka nad osobami starszymi w Niemczech

1 wynagrodzenie 1 515,00 zł
2 data dodania 2017-11-24
3 telefon kontaktowy XXX 2435
4 ogłoszenie zamieścił veritasdp

PRACA DLA OPIEKUNKI OSÓB STARSZYCH – GRÄFENTONNA 1515e + PREMIA ŚWIĄTECZNA
FIRMA PFLEGEHELDEN POSZUKUJE OPIEKUNKI DO:
PODOPIECZNY
Do opieki: Pan 93 lata, 70kg, poruszający się o rollatorku, cierpiący na choroby serca, Parkinsona oraz demencję, 3pg.
WYMAGANIA
Znajomość języka obcego:
dobry
Prawo jazdy:
Nie wymagane
Palenie papierosów:
Niedozwolone
Referencje:
Nie
OPIS
Opis stanowiska:
Do opieki: Pan 93 lata, 70kg, poruszający się o rollatorku, cierpiący na choroby serca, Parkinsona oraz demencję.
Klasa niepełnosprawności:
3pg.
Obowiązki:
Prowadzenie domu oraz pomoc w codziennych podstawowych czynnościach.
Wstawanie w nocy:
Max 1x / noc.
Warunki mieszkaniowe:
Dom, do dyspozycji pokój oraz tv.
Inne osoby w gospodarstwie:
Tak-żona.
Dodatkowe informacje:
Dostępny internet, sklepy blisko.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie aplikacji na adres e-mail zgorzelec@veritasdp.pl , kontakt pod numerem telefonu: 0048 534 269 240