Dom z potencjałem w spokojnej okolicy- 130m2

1 cena 419 000,00 zł
2 data dodania 2017-10-23
3 telefon kontaktowy XXX ,889-928-035

Proponujemy Państwu zakup domu w zabudowie szeregowej położonego w bardzo spokojnej, cichej okolicy. Nieruchomość wybudowana z najwyższej jakości materiałów budowlanych, z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologiczno- architektonicznych. Do sprzedaży segment skrajny domu o powierzchni 130m2. Teren ogrodzony, istnieje możliwość zamontowania szlabanu lub bramy do budynku co zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców. Do nieruchomości przynależą dwa miejsca parkingowe ( z możliwością zadaszenia).
Parter składa się z: holu, klatki schodowej, salonu, kuchni, jadalni,
Piętro składa się z: sypialni z balkonem, garderoby (8,8m2 można również przeznaczyć na pokój dla dziecka lub gabinet), dwóch pokoi, łazienki. Dodatkowo do zagospodarowania strych.
Standard wykończenia: konstrukcja dachu krokwiowo-jętkowa, pokryta dachówką ceramiczną w kolorze antracytowym. Rynny oraz obróbki blacharskie wykonane z materiałów tytanowo- cynkowych. Ściany wykonane z pustaka ceramicznego dźwiękoszczelnego, stropy Terravita. Budynek ocieplony styropianem o grubości15cm. Tynki wewnętrzne cementowo- wapienne oraz zewnętrzne mineralne- baranek. Okna PCV w kolorze antracytowym, trzyszybowe, na parterze zaopatrzone w rolety antywłamaniowe. Drzwi wejściowe antywłamaniowe, drzwi salonowe przesuwno-uchylno-rozwierne. Schody betonowe zabiegowe. W budynku ogrzewanie gazowe, podłogowe – zamontowany energooszczędny piec dwufunkcyjny, zainstalowana nowoczesna wentylacja w rekuperatorem (odzyskiwanie ciepła i filtrowanie powietrza- rozwiązanie idealne dla ALERGIKÓW). W cenie nieruchomości działka rekreacyjna przynależna do budynku, wybrukowane dwa miejsca parkingowe.
Zapraszamy na prezentację nieruchomości. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. KUPUJĄC TĄ NIERUCHOMOŚĆ OTRZYMUJESZ GRATIS JEJ UBEZPIECZENIE NA ROK.