Hostessa - Bolesławiec (7-9 października i kolejne weekendy)

Ogólnopolska Agencja PMT Marketing System poszukuje na stanowisko:

HOSTESSA - Bolesławiec

Opis zadań:
Praca polega na aktywnym promowaniu produktów.
Dni pracy: 7-8.10, 14-15.10, 21-22.10, 28-29.10

Oferujemy:
- stawka 14,00 zł brutto/1h
- szkolenia produktowe i sprzedażowe
- umowę zlecenie
- możliwość stałej współpracy.

Nasze oczekiwania:
- dyspozycyjność w każdy weekend w październiku
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- komunikatywność i wysoka kultura osobista
- miła aparycja
- mile widziani studenci.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o zamieszczanie klauzury:
Ja, niżej podpisana(y), oświadczam, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2281, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez administratora danych osobowych PMT MARKETING SYSTEM sp. z o.o. sp. k. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Ptasiej 10, w celach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.
Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania (aktualizowania) jak również że udostępnienie moich danych jest dobrowolne i może być
w każdym czasie przeze mnie odwołane. Moje dane osobowe nie będą udostępniane żadnym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt. 6) Ustawy.
Zgodnie z art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r poz. 243 ze zm.), wyrażam zgodę na używanie przez administratora danych osobowych PMT MARKETING SYSTEM sp. z o.o. sp. k. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu kontaktowanie się ze mną i przedstawiania mi ofert pracy, informowania o prowadzonych działaniach rekrutacyjnych przez Spółkę.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.