Studentka poszukuje pracy biurowej

2016-09-25
XXX 1087

Jestem studentką drugiego roku prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Studia odbywam w trybie zaocznym, w związku z czym w czasie trwania roku akademickiego, w dni robocze jestem w pełni dyspozycyjna.

Jestem osobą ambitną, zawsze dążącą do realizacji postawionych sobie celów i wywiązywania się ze swoich obowiązków.
Mimo braku dużego doświadczenia, zapewniam, że nie boję się żadnej pracy. Jestem w pełni świadoma swoich umiejętności i predyspozycji , w związku z czym doskonale wiem, że sprawdziłabym się na stanowisku związanym z praca biurową.
Jestem w stanie w szybkim tempie i skutecznie przyswoić wiedzę, która udoskonali wykonywaną przeze mnie pracę. Jest to moim zdaniem jedna z ważniejszych cech dobrego pracownika, ponieważ pozwala ona na szybki jego rozwój, przynosząc tym samym obustronne korzyści.
Nie mam problemu w kontaktach z innymi ludźmi, a dodatkowe zainteresowanie psychologią z pewnością ma w tej kwestii swoje pozytywne skutki. Jestem osobą bezkonfliktową, potrafię konstruktywnie radzić sobie z zaistniałymi problemami i ich rozwiązaniem.
Krótka, choć intensywna praktyka w Jednostce Wojskowej nauczyła mnie sumienności i dokładności w wykonywanej pracy, co jest istotnym elementem do odnoszenia pozytywnych wyników na każdym stanowisku.

*Bardzo dobrze radzę sobie z obsługą komputera, znam cały pakiet Microsoft Office oraz szybko piszę na klawiaturze. Bez problemu przyswajam umiejętności związane z obsługą różnego rodzaju programów komputerowych.
*Posiadam prawo jazdy kat. B.
*Operuję językiem angielskim na poziomie średnio-zaawansowanym oraz niemieckim na poziomie podstawowym. Aktualnie jednak cały czas dążę do poprawienia swoich umiejętności z tego zakresu.

Jeśli zainteresuje Państwa moje ogłoszenie, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
W razie zaistniałej potrzeby jestem w stanie bez problemu dostarczyć potrzebne do rekrutacji dokumenty czy oświadczenia.