Chmielno, Lwówek Śląski, dom z zabudowaniami.

1 cena 299 000,00 zł
2 data dodania 2016-05-06
3 telefon kontaktowy XXX 2335

NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM
Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość znajdującą się w miejscowości Chmielno, nieopodal Lwówka Śląskiego, pomiędzy Bolesławcem a Jelenią Górą. Historyczny dom z zabudowaniami gospodarczymi usadowiony jest na powierzchni 7900 m2. Położony z dala od drogi głównej, a jednocześnie z bardzo dobrym dojazdem. Do najbliższych zabudowań 3km.
Nieruchomość o pow. ok. 400 m2 została wybudowana w 1897 roku. Na powierzchnię budynku składa się 11 pokoi, kuchnia, spiżarnia. Nieruchomość w pełni podpiwniczona z licznymi pomieszczeniami w piwnicy.
Budynek główny przetrwał do dzisiejszych czasów w bardzo dobrym stanie. Zostało zachowanych wiele elementów oryginalnych, m.in. drzwi wejściowe, 2 działające piece kaflowe, wędzarnia w piwnicy, oryginalne okna oraz podłogi wyłożone drewnianymi deskami oraz glazurą. Na pierwszym piętrze zachowana stylizowana na mur pruski ściana. W stajni oryginalne sklepienia, żłoby oraz 4 stalowe kolumny.
Trwale wykonane fundamenty budynku (wykonane z piaskowca), sucha piwnica idealna do przechowywania warzyw i przetworów, studnia głębinowa, wysokie pomieszczenia (3m), nowy dach to kolejne atuty nieruchomości. Piaskowiec został również użyty przy dwóch pozostałych zabudowaniach i nadal może być używany jako doskonały materiał budulcowy. Funkcjonująca studnia, która nigdy nie utraciła poziomu wody. Głębokość: 9 m od powierzchni ziemi do lustra wody, 6 metrów głębokości wody od lustra wody do dna.
Posesja otoczona drzewami owocowymi, grunty rolne klasy III i IIIb, za którymi widać jedynie łąki i lasy. Teren bezpieczny i niezalewowy.

Zapraszam na prezentację.
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę - 15194
WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami /o.Bolesławiec ul.Zgorzelecka 34
tel/fax. 75 732 6115
kom. 533 277 426