szkolenie psów w boleslawcu champion

CHAMPION Ośrodek Szkolenia Psów - SZKOŁA PRZYJAZNA PSOM I ICH OPIEKUNOM prowadzi zapisy właścicieli psów z terenu Bolesławca, Lubania, Lwówka i okolic do udziału w następujących kursach - szkoleniach grupowych organizowanych na terenie BOLESŁAWCA.

PP - PSIE PRZEDSZKOLE - (szczeniaczki w wieku 3-6 miesięcy) - 8 spotkań – 16 godz. lekcyjnych zajęć – cena 300 zł (raty),

PT-1 - KURS PODSTAWOWY - ( psy od 6 miesiąca) - 20 spotkań - 40 godz. lekcyjnych zajęć - cena 700 zł (raty),

PT-2 - KURS PODSTAWOWY ZAAWANSOWANY ( po zaliczeniu PT-1) - 10 spotkań - 20 godz. lekcyjnych zajęć - cena 450 zł (raty),

KONSULTACJE ORAZ ZAJĘCIA INDYWIDUALNE – u klienta w domu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY - OGRANICZONA ILOŚĆ MIEJSC

Zajęcia prowadzą instruktorzy z długoletnim doświadczeniem w pracy z właścicielami i ich psami – członkowie Związku Kynologicznego w Polsce oddz. w Legnicy. Na bieżąco podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe w oparciu o najnowsze metody szkoleniowe prowadzone przez wybitnych specjalistów z zakresu kynologii.

Podzielimy się z Wami naszą wiedzą i długoletnim doświadczeniem.

Cechuje nas indywidualne podejście do klienta – gwarantujemy 100% satysfakcji.

Uwaga: absolwenci Psiego Przedszkola z 2015/16- rabat 10% za kurs PT-1.

Właściciele psów zaadaptowanych w 2016 roku ze schronisk, fundacji, przytulisk, TOZ z terenu Dolnego Śląska 20% zniżki na kursach PP i PT-1.

Prowadzimy również zajęcia indywidualne u klienta. Organizujemy szkolenia wyjazdowe Weekendy-Obozy-Wakacje z Psem. Doradzamy w sprawach higieny i żywienia psów, wyboru i zakupu szczeniąt, przygotowujemy psy do wystaw, pomagamy w rozwiązywaniu problemów behawioralnych, rozwiązujemy problemy z psem agresywnym, oduczamy niepożądanych zachowań (niszczenie, skakanie, podgryzanie, nauka czystości) itp.

Masz wątpliwości? My je rozwiejemy – Zadzwoń!

tel. 694 381 614, 696 338 199

Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony:

http: //www.szkoleniepsowlegnica.pl