Firmowa strona internetowa - studio Hauerpower

1 109,00 zł
2016-07-24
XXX 9415

Tworzymy strony internetowe funkcjonalnie. Pracując w studio Kraków wiemy jak realizować strony by dla Państwa firmy. W Hauerpower dokładamy wszelkich starań aby strony tworzone dla naszych Klientów miały spójny wizerunek z działalnością i oddawała jej charakter.
Strona internetowa studio Hauerpower - http://www.hauerpower.com. gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat tworzenia stron i filozofii działania studio.

Państwa Klienci odwiedzając stronę internetową będą w stanie łatwo się na niej poruszać i skojarzyć ją z prowadzonymi usługami. Każda realizacja strony to 3 podstawowe etapy : • opracowanie materiałów– analizowanie potrzeb grupy by określić cel wizyty, • projekt strony głównej na podstawie zebranych informacji, • programowanie, przygotowanie instrukcji wizualnych na potrzeby późniejszej edycji strony, nasz programista jest do Państwa dyspozycji w przypadku pytań, po całkowitej akceptacji – strona jest online, My wiemy jak ważną moc mają obrazy oraz jak ważne jest profesjonalne wykonanie strony dlatego w głównej mierze chcemy by nasze strony były dopracowane i uwagę koncentrujemy, podchodzimy poważnie, podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie do aranżacji i odpowiedniego zaprojektowania strony głównej i jej użyteczności by zachęcić użytkownika do poznania strony. Najważniejsze to pierwsze chwile, decyduje głównie stylistyka, prostota układu strony, zrozumienie treści i czytelność strony.

Użytkownik poirytowany opuszcza stronę, jeżeli nie znajdzie na niej potrzebnych informacji lub nie wie jak poruszać się po stronie. Główna strona – wejściowa to przywitanie użytkownika, jeżeli uda się by pozostał istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo że na skutek przystępnej architekturze informacji zapozna się z podstronami, zapamięta stronę i firmę, być może poleci ją kolejnym Klientom.

My tworzymy nasze strony kompleksowo wraz z projektowaniem ,pomocą w wyborze domeny i serweru.