mieszkanie 2 pokojowe w nowogrodźcu-okazja-49,20m2

1 cena 115 000,00 zł
2 data dodania 2015-04-06
3 telefon kontaktowy XXX 5 906
4 ogłoszenie zamieścił GetHouse

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 49,2m2 położonego w Nowogrodźcu. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w budynku 3 kondygnacyjnym.
W skład nieruchomości wchodzą: przestronny salon, osobna kuchnia, łazienka z toaletą i wanną, dodatkowy pokój oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska. Mieszkanie środkowe, rozkładowe, bardzo dobrze nasłonecznione. Dużym atutem nieruchomości jest spory balkon.
Mieszkanie z ogrzewaniem miejskim. Miesięczne koszty wraz z czynszem, funduszem remontowym, ogrzewaniem oraz wodą wynoszą 420 zł. W budynku niedawno przeprowadzona była termomodernizacja wraz z wymianą stolarki okiennej na plastikową.
Nieruchomość położona w niedalekiej odległości od szkoły, przedszkola, ośrodka zdrowia, sklepu spożywczego. Z balkonu widok na plac zabaw oraz orlik znajdujące się przed budynkiem. Dodatkowym atutem jest bardzo duża liczba miejsc parkingowych znajdujących się wokół nieruchomości.
Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodziny z dziećmi. Cicha i spokojna okolica.

KUPUJĄC TO MIESZKANIE, OTRZYMUJESZ GRATIS JEGO UBEZPIECZENIE NA ROK!!!

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ.
POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Sylwia Parpura, licencja Pośrednika w Obrocie Nieruchomości nr 20007
ul. Bohaterów Getta 2

59-700 Bolesławiec
Kom: 609 576 429
E-mail:info@get-house.pl
www.get-house.pl