Pawilon Handlowy- 85m2-parking-Lubków

Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnie zlokalizowanego pawilonu handlowego o powierzchni 85m2 położonego w miejscowości Lubków, oddalonej 12 km od Bolesławca.
W skład pawilonu handlowego wchodzi 5 pomieszczeń: duża sala sprzedażowa, magazyn wraz z pomieszczeniem socjalnym, toaleta, przedsionek oraz magazyn na opakowania, który mieści się na tyłach budynku z wejściem od zewnątrz.
Obecnie w pawilonie prowadzony jest sklep wielobranżowy, istnieje możliwość pozostawienia sprzętu oraz mebli za dodatkową opłatą, co umożliwi kontynowanie tej samej branży. Ogrzewanie w pawilonie podczas zimy jest na piecyk gazowy, a w lecie lokal schładzany jest przez klimatyzację.
Lokalizacja jest jednym z największych atutów tej nieruchomości, sklep położony jest niedaleko Ośrodka Kultury, w samym centrum Lubkowa. Przy głównej trasie pomiędzy Wartą Bolesławiecką a Chojnowem, Lubkowem a Bolesławcem. Ponadto wokół Pawilonu znajduje się parking na kilka aut..
Dodatkowym atutem jest fakt, iż jest to jedyny sklep w tej miejscowości, która liczy około 500 mieszkańców.

W CENĘ SKLEPU WLICZONE JEST WYPOSAŻENIE O WARTOŚCI 25 000 zł. W skład wyposażenia wchodzą między innymi: 2 chłodnie, 2 zamrażarki, 2 wagi sklepowe, regały, chłodnia na piwo, system monitoringu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ.
POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Sylwia Parpura, licencja Pośrednika w obrocie nieruchomości nr 20007
ul. Bohaterów Getta 2

59-700 Bolesławiec
Kom: 609 576 429
E-mail:info@get-house.pl
www.get-house.pl