dom wraz z zabudowaniami w różyńcu-działka 13400m2-bardzo dobra cena

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wielorodzinnego, wolnostojącego z zabudowaniami gospodarczymi położonego w miejscowości Różyniec. Dom wraz z zabudowaniami posadowiony jest na działce o powierzchni 13400 m2. Działka widnieje w Rejestrze Gruntów jako działka orna podzielona na poszczególne kategorie użytków:
0,79 ha – Grunty orna o klasie bonitacyjnej RVI
0,42 ha – Pastwiska trwałe o klasie PsIV
0,13 ha – Grunty rolne zabudowane o klasie B-PsIV.
Łączna powierzchnia działki 1,34 ha.
W skład domu o powierzchni 400m2 wchodzi 7 pokoi, 2 kuchnie oraz jedna przestronna łazienka z pralnią. Poza pokojami, obiekt dysponuje kilkoma pomieszczeniami gospodarczymi. Ponadto całość budynku jest podpiwniczona. Ogrzewanie centralne z piecem węglowym.
Przedwojenny dom wybudowany z cegły, przez pewien czas użytkowany był jako świetlica wiejska. Nieruchomość z ogromnym potencjałem, możliwość wykorzystania jako gospodarstwo agroturystyczne, lub zamieszkania przez rodzinę wielopokoleniową. Górna kondygnacja dzięki wysokim sufitom i ogromnej otwartej przestrzeni stwarza ogromne pole do ciekawych aranżacji.
Dodatkowymi atutami jest studnia głębinowa na podwórzu oraz pięknie zagospodarowany sad i ogródek warzywny wokół budynku.

CIEKAWA OFERTA W BARDZO DOBREJ CENIE!!

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ.
POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości 

Sylwia Parpura

ul. Bohaterów Getta 2

59-700 Bolesławiec

Kom: 609 576 429

E-mail: info@get-house.pl

www.get-house.pl]www.get-house.pl[/url]