asystentka zarządu

1 data dodania 2019-05-15
2 telefon kontaktowy XXX 87/57

COMFORT SA w Rakowicach Małych, producent prefabrykatów żelbetowych, zatrudni osobę na stanowisko: ASYSTENT/KA ZARZĄDU SPÓŁKI (nr ref. AZ/2019).

Twoje zadania na stanowisku pracy:
– udział w spotkaniach zarządu spółki i rady nadzorczej oraz przygotowywanie,
– wspieranie zarządu w realizacji codziennych zadań poprzez organizację spotkań biznesowych, podróży służbowych itp.,
– przygotowywanie pism, raportów, projektów uchwał oraz zestawień na potrzeby zarządu spółki,
– prowadzenie spraw sekretariatu,
– prowadzenie rejestru umów i faktur,
– sporządzanie sprawozdań dla GUS,
– organizacja imprez okolicznościowych,
– dbałość o wizerunek miejsca pracy.
Od nas otrzymasz:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie + świadczenia socjalne np.: talony na święta, paczki dla dzieci),
– nietuzinkowe doświadczenie zawodowe,
– możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
– pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku,
– spotkania i wyjazdy integracyjne.
Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:
– posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziane: administracja, ekonomia),
– posiadasz doświadczenie zawodowe w pracy biurowo-administracyjnej,
– świetnie organizujesz swój czas pracy,
– charakteryzujesz się wysoką kulturą osobistą,
– posługujesz się bardzo dobrze językiem niemieckim,
– wyjazdy służbowe nie stanowią dla Ciebie problemu.
Aplikacje (CV i LM) wraz z nr referencyjnym prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja@goldbeck.pl
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do COMFORT SA z/s w Rakowicach Małych 17 59-600 Lwówek Śl. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Szczegółowe informacje dotyczące ochROny danych osobowych na naszej stronie: https://comfortsa.pl/praca/asystent-ka-zarzadu/