Dom- stan surowy otwarty- piękny projekt- Tomaszów Bolesławiecki

1 cena 224 000,00 zł
2 data dodania 2019-06-13
3 telefon kontaktowy XXX 924 675 906
4 ogłoszenie zamieścił GetHouse

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w stanie surowym otwartym. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Tomaszów Bolesławiecki, oddalonej od Bolesławca o zaledwie 9 km. Dom posadowiony jest na działce o łącznej powierzchni 1500 m2.
Prezentowana nieruchomość jest w trakcie budowy w realizacji projektu Bilbo wersja B. Powierzchnia całkowita budynku wynosi 351,70 m2, natomiast powierzchnia użytkowa to 163,20 m2. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, w którym parter pełni funkcję dzienną, na którą składa się: salon, kuchnia z jadalnią, hol, łazienka, pokój, pomieszczenia gospodarcze oraz garaż dwustanowiskowy. Na poddaszu do dyspozycji mamy: trzy pokoje, łazienkę oraz antresolę.
Działka uzbrojona w prąd, wodę oraz kanalizację. Pozostała media w granicy działki; gaz oraz przyłącze telekomunikacyjne.
Oferowany dom do doskonała propozycja dla osób ceniących niebanalne rozwiązania architektoniczne oraz lubiących przestronne wnętrza i kontakt z naturą. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi oraz dla osób ceniących sobie życie na wisi i komfortowy dojazd do miasta. W Tomaszowie Bolesławieckim znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, plac zabaw, sklep, dworzec PKP, restauracja oraz kościół.
ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Sylwia Parpura, licencja Pośrednika w obrocie nieruchomości nr 20007
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.