pomocnik operatora wózka widłowego

1 data dodania 2019-06-11
2 telefon kontaktowy XXX 7 966

Firma Bad Element Polska Sp. z o.o.
poszukuje pracowników na stanowisko:

POMOCNIK OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO

Ogólny zakres obowiązków:
- przeciąganie gotowych modułów łazienkowych na hali produkcyjnej
- nawożenie i wywożenie z hali modułów łazienkowych
- praca PN-PT w godzinach 16:00 - 24:00
- utrzymanie porządku w wyznaczonej strefie
- wspieranie swoimi działaniami działu produkcji

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym
- uprawnienia UDT na wózek widłowy kat. II WJO (dla operatora wózka widłowego)
- dobra organizacja pracy
- komunikatywność
- rzetelność

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
- stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego w branży prefabrykowanych modułów łazienkowych
- wsparcie przełożonych i dobrą atmosferę.

Miejsce pracy:

Bad Element Polska Sp. z o.o.
Rakowice Małe 17D
59-600 Lwówek Śląski

Kontakt:
radoslaw.broszko@badelement.pl
669 703 478