idealne miejsce na magazyn w pobliżu granicy!!!

1 cena 2 500,00 zł
2 data dodania 2019-06-12
3 telefon kontaktowy XXX 3 935
4 ogłoszenie zamieścił magdalenarz.

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu hali magazynowej z zapleczem socjalno-biurowym w miejscowości Zebrzydowa, niedaleko strefy ekonomicznej w Wykrotach. Lokal idealny do prowadzenia działalności usługowej, handlowej, magazynowej czy produkcyjnej np. stolarnia, produkcja mebli, okien czy pieczarkarnia.

INFORMACJE PODSTAWOWE
Budynek o powierzchni 224 m2 składa się z:
- Hala,
- Kotłownia,
- Magazyn,
- Lakiernia z urządzeniami wentylacyjnymi,
- Pomieszczenie socjalne,
- Pomieszczenie biurowe,
- Pomieszczenie gospodarcze,
- Pomieszczenie gospodarcze.
Lokal w bardzo dobrym stanie, wymaga jedynie odświeżenia. Lokal jest ciepły, ustawny, ma szerokie możliwości własnej aranżacji oraz łatwo dostosować go do potrzeb firmy. Do budynku dobudowana jest rampa przystosowana do dużych pojazdów ciężarowych. Możliwość wynajęcia drugiego mniejszego budynku o powierzchni 80 m2. Obok działki z budynkami znajduje się teren mogący służyć jako parking czy skład - możliwość zakupu lub wynajęcia.
ATUTY
Atrakcyjna lokalizacja - strefa ekonomiczna w Wykrotach oraz w Bolesławcu. Dojazd z autostrady A4 przez drogę nr 94. Bezpośredni wjazd na teren zamknięty bramą, przystosowaną do pojazdów ciężarowych.
Lokal dostępny od zaraz.
Możliwość zakupu budynków.

OPŁATY:
Miesięczny czynsz najmu : 1 500 zł brutto + prąd, woda, ogrzewanie faktycznego zużycia.
Kaucja - jednomiesięczna
Zapraszam na prezentację.
Informacje dotyczące opisu nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Domo.Expert Nieruchomości
ul. Władysława Łokietka 10,
59-700 Bolesławiec
Osoba prowadząca - Margareta Lubacz, tel. 732 632 228