Konopna maść uniwersalna Cannabis - łuszczyca, egzema, AZS, reumatyzm ból stawów, żylaki

1 cena 49,00 zł
2 data dodania 2019-04-01
3 telefon kontaktowy XXX 4906

Maść konopna Cannabis to produkt , który zawiera w swym składzie przede wszystkim olej konopny doceniając przede wszystkim jego wszechstronne właściwości nawilżające. Z punktu widzenia medycyny najcenniejszym składnikiem oleju konopnego jest wysoka (szacunkowo aż do 80%) zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych, czyli NNKT – w tym m.in. kwasu linolowego.

Równie ważną jest kwestia proporcji kwasów omega-6 do omega-3. Ze względu na właściwości przeciwzapalne, olej konopny poprawi kondycję skóry dotkniętej egzemą, trądzikiem, łuszczycą czy AZS. W składzie maści znajdziemy dodatkowe składniki takie jak mentol, który wykazuje szereg różnych właściwości, m.in. odświeżające, a także przeciwbólowe, natomiast kamfora bardzo dobrze przenika przez skórę, dlatego jest częstym składnikiem maści o działaniu przeciwbólowym (znieczulającym) , poprawia ukrwienie (pobudza krążenie krwi), ma właściwości lekko złuszczające zewnętrzną warstwę naskórka .

Konopna maść uniwersalna - tak możemy powiedzieć o czeskiej maści Cannabis

O czeskiej maści Cannabis możemy mówić o jej uniwersalności, ponieważ zaleca się ją przy pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do powstawania stanów zapalnych i przesuszonej na skutek dermatoz. W kontekście właściwości nawilżających oleju konopnego, maść Cannabis jest polecana do leczenia łuszczycy(egzema) i atopowego zapalenia skóry (AZS), ale również maść posiada działanie przeciwzapalne, lecznicze, uśmierzające ból, antybakteryjne oraz antywirusowe. Maść konopna uwalnia napięcie z mięśni oraz łagodzi stany zapalne i obrzęki

Maść Cannabis można zamówić telefonicznie 609490093 lub ze sklepu online www.konopiafarmacja.pl