Grafik komputerowy

1 data dodania 2019-04-03

GRAFIK Komputerowy

WYMAGANIA

Poszukujemy osób:
- z poczuciem estetyki i zmysłem artystycznym,
- z bardzo dobrą znajomością oprogramowania Adobe Photoshop,
- z doświadczeniem w retuszowaniu zdjęć lub duża chęcią nauki,
- z dobrą znajomością systemu operacyjnego Windows lub/i OS X,
- z przyjaznym nastawieniem do klientów i kolegów,
- dążących do terminowego wykonywania swoich zadań w sposób możliwie najbardziej skuteczny,
- gotowych do dalszej nauki.

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość programów do obróbki 3D

OBOWIĄZKI:
-retusz fotografii w tym usuwanie rys, kurzu, plam, kolorowanie zdjęć, zmiana ubrań itd.,
-skanowanie i archiwizowanie zdjęć

OFERUJEMY:
- pracę w biurze,
- umowę o pracę,
- atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
- stabilne zatrudnienie,
- przyjazną atmosferę w pracy,

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: jacek@fotoceramika.pl

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy,
że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.