przedstawiciel handlowy - chemia budowlana

1 data dodania 2019-05-30
2 telefon kontaktowy XXX 09 27 437 57

Firma P.P.H.U " ITAL-POL 2 " Dorota Marczak
miejsce pracy : Kraśnik Dolny 88
Zajmujemy się produkcją chemii budowlanej. Poszukujemy osobę na stanowisko :

Przedstawiciela Handlowego
Opis stanowiska:

- pozyskiwanie nowych klientów z branży budowlanej takich jak :
firmy wykonawcze, hurtownie budowlane, spółdzielnie mieszkaniowe itp.
- dostarczanie towaru do klientów
- wspomaganie pracy biura

Wymagania :
- doświadczenie jako przedstawiciel handlowy lub znajomość branży budowlanej
- prawo jazdy kat. B
- umiejętności negocjacyjne
- otwartość na ludzi
- umiejętność obsługi pakietu office
- umiejętność prowadzenia portali społecznościowych

Oferujemy :
- samochód służbowy w godzinach pracy
- telefon służbowy
- pracę w stale rozwijającej się firmie produkującej wysokiej jakości chemie budowlaną
- miłą i rodzinną atmosferę w firmie
- praca jednozmianowa
- podstawa 2300 zł brutto + PROWIZJA OD SPRZEDAŻY (osoba zaangażowana jest w stanie uzyskać wysoką prowizję)

CV prosimy o wysyłanie na maila: italpoldwa@wp.pl
Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy także o zawarcie w CV klauzuli zgodnej z RODO.