CIEŚLA-STOLARZ

1 data dodania 2019-05-07
2 telefon kontaktowy XXX 87/57

SZUKASZ CIEKAWEJ PRACY? CHCESZ ZMIENIĆ DOTYCHCZASOWĄ?
ZAPRASZAMY CIĘ DO NAS!
COMFORT SA w Rakowicach Małych zatrudni CIEŚLI, STOLARZY.

Twoje zadania na stanowisku pracy:
- przygotowywanie form do produkcji prefabrykatów żelbetowych zgodnie z dokumentacją techniczną (wycięcie elementów składowych formy, złożenie elementów formy w całość, budowa formy na stanowisku produkcji).

Od nas otrzymasz:
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę),
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie + świadczenia socjalne),
- możliwość ubezpieczenia grupowego siebie i swojej rodziny,
- niezbędne narzędzia pracy,
- możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego,
- stabilne godziny pracy.

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:
- posiadasz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- bez problemu obsługujesz narzędzia i elektronarzędzia stolarskie,
- jesteś osobą odpowiedzialną i zaangażowaną w pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z działem personalnym firmy w Rakowicach Małych 17 k/Lwówka Śl.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do COMFORT SA z/s w Rakowicach Małych 17 59-600 Lwówek Śl. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych na naszej stronie w zakładce praca pod dowolnym ogłoszeniem: www.comfortsa.pl