specjalista ds. jakości

1 data dodania 2019-03-29

CUSTO POL SA czołowy producent dywaników oraz dystrybutor akcesoriów samochodowych w Europie. 15 lat doświadczenia na rynku krajowym jak i zagranicznym. Lider w kategorii dywaniki tekstylne oraz PCV.
Specjalista ds. jakości.Miejsce pracy: Wykroty (pow. bolesławiecki)
Opis stanowiska:
Praca na tym stanowisku będzie polegała na:
1) sprawowaniu merytorycznego nadzoru nad wszystkimi pracami i działaniami związanymi z funkcjonowaniem i utrzymywaniem Systemu Zarzadzania Jakością IATF 16949:2016, a w szczególności:
a) ustalanie rodzaju i zakresu szkoleń dla załogi celem zapewnienia odpowiedniego stopnia wiarygodności, iż system jest rozumiany i efektywny,
b) upowszechnianie w firmie świadomości dotyczącej wymagań klienta,
c) podejmowanie decyzji w sprawie projektowania zmian w dokumentacji systemowej,
d) opiniowanie powstających materiałów i dokumentów pod względem zgodności z funkcjonującym systemem zarzadzania jakością,
e) inicjowanie przeprowadzania audytów systemu zarządzania jakością lub jego elementów u dostawców,
f) przygotowywanie materiałów i uczestniczenie w przeglądach funkcjonowania systemu zarzadzania jakością dokonywanych przez kierownictwo,
g) reprezentowanie firmy na zewnątrz w sprawach związanych z jakością,
h) wstrzymanie procesu produkcji w przypadku stwierdzenia niezgodności w produkowanych wyrobach,
2) monitorowaniu wskaźników jakości,
3) udziale w zarządzaniu reklamacjami klientów,
4) sporządzanie reklamacji do dostawców,
5) nadzór nad środkami kontrolno-pomiarowymi.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe
• znajomość wymagań IATF 16949
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
• doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
• możliwość rozwoju,
• pracę w renomowanej firmie z wysoką pozycją zarówno na rynku krajowym jak i europejskim, pracę w młodym, dynamicznym zespole.