zatrudnie Projektmanagera z jez.niemieckim i polskim w Niemczech

1 data dodania 2019-04-17
2 telefon kontaktowy XXX 158400

Projektmanager/Lider projektu z językiem niemieckim (k/m)

Zakres obowiązków:
 koordynacja i realizacja projektów zgodnie z harmonogramem, opracowywanie planu wdrażania projektów oraz planowanie działań zasobów niezbędnych do ich realizacji, tworzenie dokumentów projektowych oraz ich utrzymywanie  regularne raportowanie statusów projektów do Managera Projektu , koordynacja wymagań technicznych oraz tworzenie CRS, wsparcie oraz nadzór nad wykonywanymi wzorami  dostarczanie na czas uzgodnionych wyników projektów.

Oczekiwania wobec kandydata:
 minimum 2–letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Automotive  znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym – warunek konieczny  wykształcenie wyższe techniczne  umiejętność czytania dokumentacji elektronicznej i mechanicznej  predyspozycje do koordynowania pracy interdyscyplinarnych zespołów (zakupy, działy konstrukcyjne)  znajomość narzędzi jakościowych (APQP, FMEA)  mile widziana znajomość DOE (Design of Experiments)  mile widziana znajomość programu MS Project  samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:
 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę  pracę w międzynarodowym środowisku  praca w Niemczech, w miejsowosci Löhne
 możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia  możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM  udział w ciekawych i różnorodnych projektach  możliwość doskonalenia języka angielskiego lub niemieckiego  pracę w kreatywnym, twórczym, dynamicznym i przyjaznym zespole  umeblowane mieszkania dla pracownikow w poblizu firmy

Aplikacje prosze przeslac na: pracawniemczech.oferty@gmail.com