Lodziarnia Marceli przy produkcji lodów rzemieślniczych

1 wynagrodzenie 3 500,00 zł
2 data dodania 2019-04-08
3 telefon kontaktowy XXX 7106

Poszukujemy osób do pracy w lodziarni Marceli,

które pomoże nam przy produkcji i sprzedaży najlepszych lodów naturalnych w mieście!

O stanowisku:

Osoba na danym stanowisku zajmować się będzie przygotowywaniem naturalnych lodów, dbać będzie o najlepszy smak z najlepszej jakości produktów.

Praca kwalifikuje się do prac fizycznych. Wymaga precyzji i sprawności fizycznej, lecz nie jest monotonna. Daje satysfakcję, jeśli lubisz widzieć wyraźne rezultaty swojej pracy. Praca odbywa się, na zmianie są dwie osoby

Kogo szukamy?

Jeżeli jesteś osobą, która:

- jest przyjaźnie nastawiona do ludzi i będzie taka nawet podczas pracy pod presją czasu

- jest „poukładana i potrafi zarządzać sobą w czasie

- lubi pracować w kuchni lub ma zmysł kulinarny

- jest sprawna fizycznie i nie boi się wysiłku

Zakres obowiązków:

- Udział w produkcji naturalnych lodów

- Kontrola stanów magazynowych

- Utrzymanie czystości na stanowisku pracy

- Udział w innych pracach na terenie lokalu

Wymagania:

- sprawność fizyczna

- gotowość do podjęcia pracy zmianowej oraz w weekendy

- mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomii

- prawo jazdy kategorii B także stanowi dodatkowy atut

Oferujemy:

- zatrudnienie w prężnie rozwijającej się, polskiej firmie oferującej Klientom produkt marki Premium,

- atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa + przejrzysty system premiowania uzależniony od wyników + napiwki),

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowa zlecenie

- bardzo dobrą atmosferę pracy,

- pracę całoroczną

Zapraszamy do składania CV.

Praca w Bolesławcu