Budynek biurowo - usługowy w mioejscowości Iwiny

1 cena 990 000,00 zł
2 data dodania 2019-04-24
3 telefon kontaktowy XXX 4 388

Zapraszamy Państwa do zakupu budynku biurowo usługowego położonego w miejscowości Iwiny, gmina Warta Bolesławiecka, powiat bolesławiecki. Nieruchomość posadowiona na działce o pow. 0,2584 hektara. Obiekt o szerokim spektrum wykorzystania np. na działalność produkcyjną, bazę, skład lub magazyn w tym handel hurtowy. Na dzień dzisiejszy obiekt w większości wykorzystywany na pomieszczenia biurowe. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.
Powierzchnia użytkowa 1041,10 m2 w tym:
- parter 256,3 m2
- I piętro 261,9 m2
- II piętro 263,7 m2
- III piętro 259,2 m2
OPIS I STAN TECHNICZNY BUDYNKU
Budynek wolnostojący, czterokondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony, wybudowany w 1953 r. W ostatnich latach modernizowany i remontowany na poziomie parteru oraz pierwszego piętra. Wymieniono stolarkę okienną i drzwiową, posadzki, tynki wewnętrzne, centralne ogrzewanie, instalacje wodno kanalizacyjne oraz instalację elektryczną, zainstalowano także solary. W budynku urządzono salę konferencyjną. Zainstalowano sieć światłowodową. Na dzień dzisiejszy część piętra II oraz piętro III wymaga przeprowadzenia inwestycji remontowych.
Wejście główne budynku znajduje się od strony północno zachodniej.
Na parterze mieszczą się pomieszczenia biurowe oraz sanitariaty.
Pietro I oraz II to pokoje biurowe i sala obrad, sanitariaty. Jedno ze skrzydeł pierwszego piętra urządzone na indywidualne mieszkanie.
Piętro III mieści pokoje biurowe i sanitariaty do remontu.
INSTALACJE
- energetyczna 220 I 380 V,
- wodno kanalizacyjna,
- gazowa,
- odgromowa,
- telefoniczna,
- satelitarna.
UZBROJENIE DZIAŁKI
Sieć elektryczna, wodna, telefoniczna, kanalizacji deszczowej, sanitarnej szambo własne, sieć gazowa. Dostęp do działki drogą publiczna i drogą wewnętrzną.
KOMUNIKACJA
Miejscowość Iwiny położona jest na trasie Bolesławiec Złotoryja, w odległości ok. 12 km w miejscowości Okmiany znajduje się zjazd na autostradę, a w Wilczym Lesie zjazd na drogę krajową nr 4 Zgorzelec Wrocław. Do Bolesławca jest 12 km, do Złotoryi 21 km.