Doradca handlowy klienta w salonie wyposażenia wnętrz w Bolesławcu

1 data dodania 2019-03-14
2 telefon kontaktowy XXX 4135

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów (2 osoby) na stanowisko - doradca handlowy klienta w salonie wyposażenia wnętrz w Bolesławcu

Zakres obowiązków:
Kompleksowa obsługa Klientów Salonu
Prezentacja produktów
Przygotowywanie ofert handlowych
Realizacja zamówień
Dbanie o dobry wizerunek firmy i ekspozycję produktów w salonie

Wymagania:
Doświadczenie zawodowe w handlu na podobnym stanowisku
Znajomość efektywnych technik sprzedaży i negocjacji
Poczucie estetyki
komunikatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy
Wysoki poziom kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalnych
Umiejętność szybkiego uczenia się
Umiejętność obsługi komputera, znajomość programu SUBIEKT GT
Mile widziana znajomość branży płytek ceramicznych i wyposażenia wnętrz,

Oferujemy:
Ambitną i pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
Stabilne warunki zatrudnienia (pełny etat) w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Realną możliwość rozwoju osobistego
Szkolenia techniczne i produktowe

Jeśli szukasz ambitnej pracy, w miejscu z dobrą atmosferą, wśród życzliwych ludzi to zapraszamy do naszego zespołu! Zapewniamy stabilność zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych wyników sprzedaży.

Aplikację prosimy przesyłać na adres: amadabc@wp.pl