Stodoła do adaptacji na dom

1 cena 119 000,00 zł
2 data dodania 2018-10-21
3 telefon kontaktowy XXX 0 466

Polecam do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem wolno-stojącym o powierzchni zabudowy ok. 130 m 2, oraz budynkiem do rozbiórki stanowiącym niegdyś budynek mieszkalny. Całość usytuowana jest na działce 1.800 m 2, zlokalizowanej w urokliwej okolicy w gminie Nowogrodziec.

Atutem nieruchomości jest bardzo dobrze zachowana stodoła, która idealnie nadaje się do adaptacji na cele mieszkaniowe lub agroturystyczne.
Wybudowana w tradycyjny sposób z piaskowca i cegły oraz na solidnych fundamentach, stanowi niezwykłą bazę pod rozbudowę, z możliwością aranżacji domu zarówno w nowoczesnym, jak też w tradycyjnym stylu. Otwarty plan budynku, możliwość świetnego doświetlenia pomieszczeń poprzez przeszklenie istniejących otworów oraz np. zainstalowanie okien lub świetlików dachowych sprawiają, że wnętrza można niemal dowolnie dostosować do indywidualnych potrzeb inwestora.

Pod 1/3 powierzchni budynku istnieje piwnica ze stropem łukowym, którą można wykorzystać jako piwniczkę na wina i przetwory, lub zaplecze przy ewentualnym przeznaczeniu na agroturystykę.
Dostępne media: przyłącze energetyczne o mocy 16,1KW oraz plany i pozwolenie na przyłącze wodno-kanalizacyjne (woda i kanalizacja znajdują się w drodze przyległej do działki).

Nieruchomość usytuowana jest w niebywale malowniczej, zacisznej okolicy przy końcu drogi asfaltowej, gdzie w słoneczne dni można w oddali podziwiać Góry Izerskie.
W pobliżu znajduje się las oraz stadnina koni, a w sąsiedztwie istnieje luźna zabudowa mieszkalna otoczona polami i łąkami.
Dogodny dojazd 10 min. od drogi A4. W centrum wsi szkoła, sklep, kościół.
Możliwy dojazd również DLK (Dolnośląskie Linie Kolejowe). Dworzec 5 km od posesji.

Oferta idealna dla osób poszukujących ciszy i spokoju oraz budynku "z duszą" i potencjałem.
Zadzwoń!