pracownik produkcyjny konfekcjoner - pakowacz

1 data dodania 2018-11-09

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko -
PRACOWNIK PRODUKCYJNY
KONFEKCJONER - PAKOWACZ
Miejsce pracy Bolesławiec
Opis stanowiska:
• Praca na hali
• Rozlewanie, pakowanie, etykietowanie kosmetyków oraz dyfuzorów - zapachów do pomieszczeń.
• Napełnianie pojemników płynami oraz masą kosmetyczną do stylizacji paznokci.
• Przygotowanie do wysyłki produktów do stylizacji i modelingu paznokci (tj. produktów kosmetycznych)
• Składanie / tworzenie zestawów dyfuzorów zapachowych.
• Obsługa maszyn
Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
• Rzetelność, staranność, sumienność.
• Zdolności manualne
• Umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość.
• Dynamika i spryt w działaniu.

Oferujemy:
• umowę o pracę
• praca na pełny etat
• praca w systemie 3-zmianowym
• wynagrodzenie początkowe 10zł/h netto
• zniżki na produkty firmowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres office@evo-g.pl