Szczytnica- 2 pok.-garaż- poszukiwana oferta

1 cena 120 000,00 zł
2 data dodania 2019-02-13
3 telefon kontaktowy XXX 924 675 906
4 ogłoszenie zamieścił GetHouse
5 powierzchnia (m²) 46
6 liczba pokoi 2
7 lokalizacja Sczytnica

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 46 m2 położonego w miejscowości Szczytnica, oddalonej o 14 km od Bolesławca. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w trzykondygnacyjnej kamienicy. Do mieszkania przynależy piwnica oraz garaż. Budynek jest po termomodernizacji, remoncie klatki schodowej oraz po remoncie dachu.
W mieszkaniu do dyspozycji mamy: jasny salon połączony z kuchnią ( istnieje możliwość oddzielenia kuchni od salonu), łazienkę z wanną i toaletą oraz przestronną sypialnię. Prezentowany lokal sprzedawany jest z wyposażeniem. Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD taki jak : kuchenka gazowa z piekarnikiem, okap oraz lodówka. Stolarka okienna została wymieniona na plastikową na podłogach położono panele oraz terakotę. W łazience do dyspozycji mamy dużą wannę, toaletę oraz pralkę. Mieszkanie ogrzewane jest za pomocą dwóch piecy kaflowych. Istnieje możliwość ogrzewania lokalu za pomocą energooszczędnych piecy elektrycznych. Stolarka okienna została wymieniona na PCV. Mieszkanie sprzedawane jest z wyposażeniem.
Niskie koszty utrzymania oraz lokalizacja mieszkania to największe atuty tej nieruchomości.
W pobliżu znajduję się zjazd z autostrady A4 i A18, dobrze rozwinięta strefa ekonomiczna, w której możemy znaleźć sklepy spożywcze, restaurację oraz KFC. Ponadto w Szczytnicy znajduje się przedszkole, liczne sklepy spożywcze, poczta oraz stacje paliw.
ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Sylwia Parpura, licencja Pośrednika w Obrocie Nieruchomości nr 20007
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec
KONTAKT:
Agnieszka Bram 533 616 214
Sylwia Parpura: 609 576 429
Mail: info@get-house.pl
www.get-house.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.