Opiekunka do starszej Pani-ANGLIA

1 data dodania 2019-01-14
2 telefon kontaktowy XXX 1715
3 ogłoszenie zamieścił promedica24

Opieka nad seniorką, kontrakt typu C/ okolice Wincanton- Anglia

Wyjazd na kontrakt w ostatnim tygodniu stycznia. Jest to kontrakt dla dwóch opiekunek- tzn. że będziesz miała wsparcie drugiej opiekunki podczas pobytu.
Podopieczna cierpi na stwardnienie rozsiane, jest osobą poruszającą się na elektrycznym wózku inwalidzkim. Pani wymaga również całkowitego transferu- wszelki sprzęt dostępny jest w domu podopiecznej włącznie z hoistem, który pozwala bezpiecznie przetransportować podopieczną z łóżka do łazienki, przystosowanej do niepełnosprawnej osoby. Przed wyjazdem na kontrakt wykonujemy szkolenie z zakresu bezpiecznego transferu!
Starsza Pani, mimo swojej choroby, lubi spędzać czas aktywnie. Jej pasją jest renowacja mebli oraz szycie.
Podopieczna mieszka sama, ale w domu jest również pies. Przerwy opiekunki planowane są w godzinach popołudniowych, podopieczna może zostać sama w tym czasie.
Do zadań opiekunki należy między innymi:
1. Przygotowanie posiłków zgodnie z dietą bezglutenową.
2. Pomoc podczas porannej toalety i ubierania się.
3. Utrzymanie domu w czystości włącznie z praniem i prasowaniem.
4. Podawanie leków.
Wymagania:
• doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe) lub doświadczenie w wolontariacie lub w pracach prospołecznych
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
Zgłoś się już dziś! Zadzwoń: 506 288 940

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: dane osobowe(at)promedica24.pl Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych jest dobrowolnie, ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo ich poprawiania.