Dom w stylu amerykańskim- Osiecznica- 254,2m2+działka

1 cena 680 000,00 zł
2 data dodania 2019-02-11
3 telefon kontaktowy XXX 924 675 906
4 ogłoszenie zamieścił GetHouse

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu o łącznej powierzchni 306,60 m2. Powierzchnia użytkowa prezentowanej nieruchomości wynosi 254,20 m2. Dom posadowiony jest na działkach o łącznej powierzchni 2100 m2. Prezentowany dom znajduje się w miejscowości Osiecznica.
Pierwsze piętro prezentowanego domu pełni funkcję strefy dziennej, w której znajduje się salon z wyjściem na taras, przestronna kuchnia z jadalnią, dwie łazienki, dwie sypialnie, biblioteczka oraz hol. Na parterze prezentowanego domu znajduje się kuchnia, pokój dzienny z kominkiem typu „koza”, sypialnia, przestronna łazienka z prysznicem, kotłownia, dwa pomieszczenia gospodarcze oraz garaż.
Stolarka okienna PCV. Budynek ogrzewany za pomocą nowego pieca na pellet drewniany oraz za pomocą energooszczędnego systemu ogrzewania na podczerwień. Na terenie ogrodu znajdziemy drzewka i krzewy ozdobne oraz drzewka owocowe. Ponadto do dyspozycji mamy również altankę z murowanym grillem oraz drewutnię. Podjazd wykonany jest z wysokiej jakości klinkieru.
Ogromnym atutem prezentowanego domu jest jego położenie, znajduje się od nieopodal lasu wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Oferowana nieruchomość daje również wiele możliwości. Można wydzielić dwa niezależna mieszkania, dzięki dwóm osobnym wejściem oraz dwóm kuchnią znajdującym się na każdej z kondygnacji dudynku.
ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Sylwia Parpura, licencja Pośrednika w obrocie nieruchomości nr 20007
KONTAKT:
Agnieszka Bram 533 616 214
Sylwia Parpura 609 576 429

ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.