Atrakcyjny dom jednorodzinny z ogrodem w Kruszynie

1 cena 720 000,00 zł
2 data dodania 2018-06-18
3 telefon kontaktowy XXX 6-237
4 ogłoszenie zamieścił domo.expert

Elegancki, przestronny, nowoczesny dom z zapleczem!

Przestronny dom wybudowany w 2012 roku z najwyższej jakości materiałów, w nowoczesnym i eleganckim stylu. Na dużej działce z zadbanym ogrodem oraz z zapleczem gospodarczym posadowiony jest budynek parterowy z użytkowym poddaszem i podpiwniczeniem, które swobodnie można wykorzystać na suszarnię, pokój bilardowy, siłownię, salę gier, mini salę kinowo-muzyczną lub do realizacji pasji czy hobby.

Dom usytuowany w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko do sklepów, szkoły, komunikacji miejskiej.

INFORMACJE PODSTAWOWE
Powierzchnia użytkowa domu – 230m2
Powierzchnia działki – 1200 m2

ATUTY:
Piękny, zadbany ogród z miejscem na grilla, do odpoczynku (hamak) oraz zabawy (plac zabaw dla dzieci). Funkcjonalny układ, duże możliwości dla własnych aranżacji, dbałość o szczegóły i dobrą atmosferę sprawia, że to jest miejsce, w którym chce się być i mieszkać.

OTOCZENIE
Dom posadowiony w spokojnej okolicy w otoczeniu dużej ilości zieleni oraz lasu. W pobliżu szkoła podstawowa, nowe przedszkole z placem zabaw, boisko sportowe, biblioteka i dom kultury oraz 4 restauracje. Dzieci mogą bezpiecznie uczęszczać do szkoły w Kruszynie albo dojeżdżać komunikacją miejską do Bolesławca.

INFORMACJE DODATKOWE
Na posesji znajduje się budynek pomocniczy/gospodarczy o powierzchni ok 200m2, w którym można parkować pojazdy, prowadzić dowolną działalność gospodarczą czy zorganizować warsztat. Przed posesją przygotowane są dodatkowo 3 miejsca parkingowe. Dom gotowy do zamieszkania, po przeprowadzonym remoncie. Możliwość zakupu z wyposażeniem.

Domo.Expert
Osoba prowadząca - Margareta Lubacz, tel. 732 632 228