zatrudnimy zbrojarzy, betoniarzy

1 data dodania 2018-06-13
2 telefon kontaktowy XXX 8757

COMFORT SA w Rakowicach Małych zatrudni zbrojarzy i betoniarzy-zbrojarzy.

Główne zadania dla zbrojarza:
- gięcie, cięcie i wiązanie zbrojeń.

Główne zadania dla betoniarza-zbrojarza:
– przygotowanie szalunku do zbrojenia (oczyszczanie, nasmarowanie, pomiar formy),
– zabudowanie zbrojenia,
– zabudowanie akcesoriów,
– zalanie elementów betonem.

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
– wynagrodzenie + premie + świadczenia socjalne,
– możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego w dużym zakładzie produkcyjnym,
– możliwość ubezpieczenia grupowego siebie i swojej rodziny,
– niezbędne narzędzia pracy.

Od kandydatów oczekujemy:
– doświadczenia zawodowego w budownictwie,
– możliwości pracy na dwie zmiany,
– zaangażowania w pracę,
– mile widziana umiejętność odczytywania rysunków technicznych.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z działem personalnym firmy w Rakowicach Małych 17 59-600 Lwówek Śl.
Składając swoje zgłoszenie rekrutacyjne do COMFORT SA z/s w Rakowicach Małych (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez COMFORT SA danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@comfortsa.pl. Więcej informacji o ochronie danych osobowych na naszej stronie: http://comfortsa.pl/praca/betoniarz-zbrojarz-3/