Gospodarstwo idealne na agroturystykę- DOM 305 m2-Okmiany

1 cena 790 000,00 zł
2 data dodania 2018-06-12
3 telefon kontaktowy XXX 924 675 906
4 ogłoszenie zamieścił GetHouse

Przedstawiamy ofertę sprzedaży malowniczo położonego gospodarstwa w miejscowości Okmiany. Nieruchomości składa się z budynku mieszkalnego o powierzchni 305 m2 oraz dwóch budynków gospodarczych i garażu. Budynki posadowione są na 39 arowej działce.
Jeśli poszukujesz miejsca z pięknym widokiem w cichej, sielskiej okolicy, ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość idealnie nadaje się dla osób chcących prowadzić działalność gospodarczą o charakterze agroturystycznym lub dla dużej rodziny. W prezentowanym domu do dyspozycji mamy:
parter:
- hol,
-kuchnia,
- jadalnia,
-łazienka z toaletą i prysznicem,
- 2 sypialnie,
I piętro:
- hol,
- 4 sypialnie
- łazienka,
- WC,
Poddasze:
- 2 sypialnie,
- łazienka z toaletą i prysznicem,
- hol.
Dom po generalnym remoncie. W budynku został wymieniony dach, pokryty dachówką ceramiczną, okna PCV, zainstalowano nowoczesną pompę ciepła z rekuperacją oraz doprowadzono do budynku gaz, za pomocą którego nieruchomość jest ogrzewana.
Ta oferta to wspaniała propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój oraz obcowanie z naturą, a także dla osób chcących prowadzić działalność agroturystyczną lub biznes hotelarski. Nieopodal znajduje się winnica oraz las. Dodatkowym atutem jest bliskość strefy ekonomicznej, która prężnie się rozwija.
ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.
OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Sylwia Parpura, licencja Pośrednika w Obrocie Nieruchomości nr 20007
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec
Kom: 609 576 429, 533 616 214

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.