specjalista ds. handlowych

1 data dodania 2018-06-13

CUSTO POL SA czołowy producent dywaników oraz dystrybutor akcesoriów samochodowych w Europie. 15 lat doświadczenia na rynku krajowym jak i zagranicznym. Lider w kategorii dywaniki tekstylne oraz PCV.

Specjalista ds. handlowych
Miejsce pracy: Wykroty (pow. bolesławiecki)

Opis stanowiska:
Praca na tym stanowisku będzie polegała na:
• kontrolowaniu dokumentów wysyłkowych, reklamacji,
• weryfikacji faktur dla klientów,
• kontroli karnetu zamówień,
• tworzeniu zestawień obrotów z klientami,
• wsparciu asystentów sprzedaży w zakresie ich obowiązków,
• wprowadzaniu cen do systemu,
• tworzeniu dokumentacji dotyczącej zapytań ofertowych klientów,
• pozyskiwanie klientów na rynkach zagranicznych (ofertowanie, negocjowanie, prowadzenie dokumentacji),
• uzupełnianie dokumentacji dotyczącej procesu związanego z klientem dla ISO TS,
• spotkaniach z klientami zagranicznymi.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe,
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
• znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana,
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel),
• umiejętność planowania, organizacji pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
• otwartość na wyzwania oraz umiejętność szybkiego reagowania i poszukiwania niestandardowych rozwiązań,
• zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:
• pracę w renomowanej firmie z wysoką pozycją zarówno na rynku krajowym jak i europejskim,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
• pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole.

CV można składać osobiście w godzinach od 8 - 16 w siedzibie firmy w Wykrotach przy ul. Parkowej 31
lub mailowo na adres praca@custopol.com