Dom w zabudowie szeregowej, ogród, Bolesławiec

1 cena 228 000,00 zł
2 data dodania 2018-06-13
3 telefon kontaktowy XXX 3275

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 82m2, segment środkowy. Nieruchomość znajduje się w Bolesławcu, spokojne osiedle domów jednorodzinnych.Budynek posadowiony na działce o pow. 212 m2 z ogrodem wraz z altanką.
Na powierzchnię domu składają się:
PARTER
-salon z kuchnią z wyjściem na ogród i taras.
PIĘTRO
-dwie sypialnie, z jednej z nich wyjście na poddasze,
-łazienka.
PODDASZE
-sypialnia do własnej aranżacji.
W budynku wymieniono instalacje: elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania. W każdym z pomieszczeń zamontowano nowe grzejniki. W budynku wymieniono okna i drzwi przeciwwłamaniowe. W piwnicy znajduje się nowy kocioł grzewczy oraz nowy bojler. Istnieje możliwość podłączenia pieca dwufunkcyjnego gazowego. Budynek w całości podpiwniczony, wysokość piwnicy 1,60.

W niedalekiej odległości restauracja, sklepy,market Biedronka, szkoła, przedszkole, plac zabaw, apteka, przychodnia,przystanek autobusowy, tereny rekreacyjne.
Zapraszamy na prezentację.
Nieruchomości Bolesławiec.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KREDYTOWA
Oferujemy doradztwo przy wyborze kredytu oraz pomoc przy jego uzyskaniu. Doradzamy te rozwiązania, które najbardziej odpowiadają potrzebom naszych Klientów. Pomagamy przy kompletowaniu dokumentów i wspieramy Klienta swoją wiedza do momentu podpisania umowy kredytowej.

MSR Nieruchomości
ul. Zgorzelecka 46
59-700 Bolesławiec
www.nieruchomosciboleslawiec.pl