Mieszkanie- 3 pok.- ogrzewanie miejskie-centrum

1 cena 210 000,00 zł
2 data dodania 2018-08-09
3 telefon kontaktowy XXX 924 675 906
4 ogłoszenie zamieścił GetHouse
5 powierzchnia (m²) 47
6 liczba pokoi 3
7 lokalizacja Bolesławiec

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 47,80 m2. położonego w Bolesławcu przy ul. Zygmunta Augusta. Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze, w 10-piętrowym wieżowcu.
Prezentowane mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu z wyjściem na loggie, kuchni z dużym oknem, dwóch sypialni oraz łazienki z wanną i toaletą. Ogrzewanie w lokalu jest miejskie. Stolarka okienna została wymieniona na plastikową, zamontowano nowe drzwi wewnętrze oraz wejściowe. Prezentowane mieszkanie sprzedawane jest z wyposażeniem. Do prezentowanego lokalu przynależy piwnica oraz komórka lokatorska, dodatkowo w niedalekiej przyszłości powstanie parking do wyłącznego korzystania dla mieszkańców bloku. Obecnie do dyspozycji mieszkańców jest sporo miejsc parkingowych znajdujących się przed budynkiem. Wieżowiec, w którym znajduje się prezentowane mieszkanie jest ocieplony, klatka schodowa jest wyremontowana oraz zamontowano nową windę.
Największą zaletą tej oferty jest lokalizacja, mieszkanie znajduje się w centrum miasta, w bliskiej odległości znajdziemy park, jeden z największych palców zabaw w mieście, szkoły średnie, przedszkole oraz sklep spożywczy.
ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Sylwia Parpura, licencja Pośrednika w Obrocie Nieruchomości nr 20007
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec
Kom: 609 576 429, 533 616 214
E-mail:info@get-house.pl
www.get-house.pl
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.