operator automatu do cięcia i gięcia prętów zbrojeniowych

1 data dodania 2018-08-09
2 telefon kontaktowy XXX 87/57

COMFORT SA w Rakowicach Małych zatrudni 2 osoby na stanowisko operatora automatu do cięcia i gięcia prętów zbrojeniowych.

Główne obowiązki:
- cięcie, gięcie, prostowanie prętów zbrojeniowych,
- obsługa maszyn zbrojarskich - giętarek automatycznych i manualnych,
- ustawianie maszyny podczas pracy ze stalą.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie (umowa o pracę),
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie + świadczenia socjalne.

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia średniego technicznego (budowlane, mechaniczne itp.), - znajomości obsługi komputera,
- dyspozycyjności (praca na dwie lub trzy zmiany),
- zaangażowania w pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z działem personalnym firmy w Rakowicach Małych 17 59-600 Lwówek Śl.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do COMFORT SA z/s w Rakowicach Małych 17 59-600 Lwówek Śl. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez COMFORT SA danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych na naszej stronie w zakładce "praca".