Wolnostojący Dom w Zabłociu- 123,80m2-Przepiękna lokalizacja

1 cena 335 000,00 zł
2 data dodania 2015-11-11
3 telefon kontaktowy XXX 5 906
4 ogłoszenie zamieścił GetHouse

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni 123,80 m2 posadowionego na działce zlokalizowanej w Zabłociu. Miejscowość położona 11 km od Bolesławca.
Działka o powierzchni 700 m2 ogrodzona płotem z przodu i z tyłu, natomiast po bokach odgradza od innej działki piękny zimozielony żywopłot. Ponadto na działce znajdują się nasadzenia ozdobnych drzewek oraz pięknie zagospodarowany trawnik.
Na parterze domu do dyspozycji mamy przestronną sypialnie, jadalnię, pomieszczenie, które może być przeznaczone na kuchnię, toaletę oraz otwarty salon.
Na pierwszym piętrze natomiast znajdują się dwa pokoje, łazienka z wanną i prysznicem oraz przedpokój z wyjściem na balkon. Na pierwszą kondygnację prowadzą drewniane schody w idealnym stanie.
Z kolei w piwnicy do dyspozycji mamy kuchnię z osobną jadalnią, pomieszczenie z kotłownią oraz garaż. Dojazd do garażu utwardzony ozdobną kostką granitową. Dodatkowo na utwardzonym podjeździe istnieje możliwość pozostawienia dwóch samochodów. Dom ogrzewany jest piecem na koks, węgiel ponadto jest poprowadzona i przygotowana instalacja na ogrzewanie gazowe.
Kolejnym atutem niewątpliwie jest lokalizacja domu, bardzo łatwy dojazd do Bolesławca, który zajmuje zaledwie 15 minut.
Natomiast największym atutem nieruchomości jest przepiękny widok na pola uprawne oraz nowe zabudowania, który rozpościera się z okien domu.

KUPUJĄC TEN DOM, OTRZYMUJESZ GRATIS JEGO UBEZPIECZENIE NA ROK!!!
ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ.
POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Sylwia Parpura
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Kom: +48 609 576 429

E-mail: info@get-house.pl
www.get-house.pl