Imprezy - Bolesławiec

Dodaj imprezę
  • 27
    marca
    poniedziałek

    Imieniny

    Ernesta, Lidii

    „Czas przez nikogo niezłapany”

    10:00, Muzeum Ceramiki, ul. Kutuzowa

    Wystawa kolekcji dzieł Eugeniusza Geta Stankiewicza ze zbiorów Muzeum Ziemi Wschowskiej

    Dyskusyjny Klub Filmowy dkfbok

    19:00, Sala Forum

    „Milczenie” dramat historyczny /Japonia, Meksyk, USA, Włochy, Tajwan/ 2016

  • 28
    marca
    wtorek

    Imieniny

    Anieli, Renaty

    „Czas przez nikogo niezłapany”

    10:00, Muzeum Ceramiki, ul. Kutuzowa

    Wystawa kolekcji dzieł Eugeniusza Geta Stankiewicza ze zbiorów Muzeum Ziemi Wschowskiej

    Debata społeczna

    13:00, CIK Orzeł, ul. Chopina

    Szkółka koszykówki PGE Turów Zgorzelec dla dzieci z klas 4-6

    14:18, Szkoła Podstawowa nr 4, sala gimnastyczna w budynku głównym

  • 29
    marca
    środa

    Imieniny

    Wiktoryna, Helmuta

    Warsztaty wielkanocne dla przedszkolaków

    09:00, Muzeum Ceramiki, ul. Kutuzowa

    „Czas przez nikogo niezłapany”

    10:00, Muzeum Ceramiki, ul. Kutuzowa

    Wystawa kolekcji dzieł Eugeniusza Geta Stankiewicza ze zbiorów Muzeum Ziemi Wschowskiej

    Barbara Sasak – aktywna seniorka

    16:00, Sala Multimedialna MBP, ulica Sądowa

    Spotkanie Klubu Głuchego Czytelnika

  • 30
    marca
    czwartek

    Imieniny

    Anieli, Kwiryna

    „Czas przez nikogo niezłapany”

    10:00, Muzeum Ceramiki, ul. Kutuzowa

    Wystawa kolekcji dzieł Eugeniusza Geta Stankiewicza ze zbiorów Muzeum Ziemi Wschowskiej

    Szkółka koszykówki PGE Turów Zgorzelec dla dzieci z klas 1-3

    14:20, Szkoła Podstawowa nr 4, sala gimnastyczna w budynku głównym

    Promocja publikacji: z serii „Ocalić od zapomnienia”

    17:00, CIK Orzeł, ul. Chopina

    „Wydzierając puszczy ziemię. Wspomnienia bolesławieckich reemigrantów z Jugosławii” oraz „Bolesławianie – nie przybyli znikąd. Wokół krajobrazu osadniczego Dolnego Śląska” (tom pokonferencyjny)

    Natalia Fiedorczuk: „Jak pokochać centra handlowe”

    17:00, Sala Multimedialna MBP, ulica Sądowa

    Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

    „Operetka Kijowska”

    19:00, Sala Forum

  • 31
    marca
    piątek

    Imieniny

    Beniamina, Kornelego

    „Czas przez nikogo niezłapany”

    10:00, Muzeum Ceramiki, ul. Kutuzowa

    Wystawa kolekcji dzieł Eugeniusza Geta Stankiewicza ze zbiorów Muzeum Ziemi Wschowskiej

    XIV Młodzieżowe Zatargi z Teatrem

    18:30, Teatr Stary, ul. Teatralna 1, Bolesławiec

    Ogólnopolskie Spotkania Młodych Teatrów.
    Otwarcie festiwalu
    Spektakl "Planeta B" Teatru Formalina w reż. Anety Ćwieluch
    Wstęp wolny

  • 01
    kwietnia
    sobota

    Imieniny

    Grażyny, Hugona

    XIV Młodzieżowe Zatargi z Teatrem

    09:00, Teatr Stary, ul. Teatralna 1, Bolesławiec

    Ogólnopolskie Spotkania Młodych Teatrów
    Przegląd konkursowy - 7 przedstawień

  • 02
    kwietnia
    niedziela

    Imieniny

    Franciszka, Władysława
  • 03
    kwietnia
    poniedziałek

    Imieniny

    Ryszarda, Antoniego
  • 04
    kwietnia
    wtorek

    Imieniny

    Izydora, Wacława
  • 05
    kwietnia
    środa

    Imieniny

    Ireny, Wincentego
  • 06
    kwietnia
    czwartek

    Imieniny

    Izoldy, Celestyny
  • 07
    kwietnia
    piątek

    Imieniny

    Hermana, Rufina
  • 08
    kwietnia
    sobota

    Imieniny

    Dionizego, Cezaryny
  • 09
    kwietnia
    niedziela

    Imieniny

    Mai, Dymitra
  • 10
    kwietnia
    poniedziałek

    Imieniny

    Michała, Makarego
  • 11
    kwietnia
    wtorek

    Imieniny

    Filipa, Leona
  • 12
    kwietnia
    środa

    Imieniny

    Juliusza, Ludosława
  • 13
    kwietnia
    czwartek

    Imieniny

    Przemysława, Hermenegildy
  • 14
    kwietnia
    piątek

    Imieniny

    Bereniki, Waleriana
  • 15
    kwietnia
    sobota

    Imieniny

    Anastazji, Wacława
  • 16
    kwietnia
    niedziela

    Imieniny

    Bernadetty, Cecyliana
  • 17
    kwietnia
    poniedziałek

    Imieniny

    Roberta, Rudolfa
  • 18
    kwietnia
    wtorek

    Imieniny

    Apoloniusza, Bogusławy
  • 19
    kwietnia
    środa

    Imieniny

    Adolfa, Tymona
  • 20
    kwietnia
    czwartek

    Imieniny

    Agnieszki, Czesława
  • 21
    kwietnia
    piątek

    Imieniny

    Anzelma, Bartosza
  • 22
    kwietnia
    sobota

    Imieniny

    Leona, Kai
  • 23
    kwietnia
    niedziela

    Imieniny

    Jerzego, Wojciecha
  • 24
    kwietnia
    poniedziałek

    Imieniny

    Aleksandra, Horacego
  • 25
    kwietnia
    wtorek

    Imieniny

    Jarosława, Marka