Hotel ma powstać na bolesławieckim rynku

Dyskusja dla wiadomości: Hotel ma powstać na bolesławieckim rynku.


 • Anonim, 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo się ciesze, że Bolesławiec zaczyna się zmieniać "na lepsze".2007-09-08, 12:45Ale jak powstanie Hotel w Rynku i Galeria na placu. ks. Popiełuszki to gdzię będą Dni Ceramiki, Dni Bolesławca itp. itd.?!

 • Anonim (AN0s8m), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Myślę, że to bardzo dobry pomysł.Należy jednak bardzo starannie dobrać architekturę tego hotelu do obecnej.Bardzo się cieszę.

 • Prezydencie ludzie chcą chleba a nie igrzysk, może zamiast zbędnych kombinacji wziąłby się pan za uczciwą pracę ?

 • Anonim (A7by8r), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Biorąc pod uwagę walory "współczesnej architektury" realizowanej ostatnio w Bolesławcu -będzie to katastrofalny błąd. Tyle na gorąco - w miarę czasu uzasadnię to szerzej. Pozdrawiam

 • Anonim (ANIZg3), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przestańcie wreszcie z tą fontanną -co za głupi pomysł!!!!

 • Anonim (AN0Unp), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  bardzo dobry pomysl

 • Anonim (ANbBsZ), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zostawcie w tym mieście chociaż namiastke zieleni !!! Czy ktoś zauważył które miejsce jest fotografowane najczęściej przez turystów ?? Ten hotel właśnie by to zasłonił !!! Wydaje mi się, że w Bolesławcu jest wystarczająco dużo hoteli! Panie prezydencie wszystko ale nie to !!!!

 • Anonim (A54mjd), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czas najwyższy zaplombować tę szpetną wyrwę w architekturze Rynku! A na gotowanie zupy cebulowej znaleźć inne miejsce.

 • Anonim (AzyklD), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  to swietny pomysl pod warunkiem ze te kamienice beda bardzo podobne do tych ktore tam staly wczesniej moze by sie udalo stworzyc na nowo te waska uliczke pomiedzy budynkami przy bramie prochowskiego . ogolnie to potrzeba by tam ok 7 budynkow na bardzo malych dzialkach. FAJNIE:)

 • Anonim, 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hotel w rynku nieeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest totalny bezsens jakies nie porozumienie niech prezydent sobie pod domem wybuduje hotel ale nie na rynku i tak juz ladnie wyglada a wiec po co jeszcze stawiac tam hotel gdzie dzieci beda sie bawic w zimie jak nie na tej starej gorce ludzie dajcie spokuj z budowa tego hotelu

 • Anonim (AN0UAp), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Ludzie chcą chleba a nie igrzysk"?Ludzie co za absurdalne rzeczy wypisujecie.Ruszcie trochę głowami,choć odrobinę i zastanówcie się na korzyściami np. wybudowania w Bolesławcu porządnego ośrodka sportu.Miasto mogłoby organizować zawody w pływaniu.Naprawde ,najpier zastanówcie się a potem piszcie.

 • Anonim, 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Według mnie to k o l e j n y niepotrzebny wydatek:( Przeciez to cos przysłoni najładniejszy punkt w rynku, czyli sanktuarium ! Dlaczego w tym mieście i w ogóle w tym kraju rządzą bezsensy????? TAKIE GŁUPOTY SKLANIAJA MLODYCH LUDZI TYLKO DO TEGO ZEBY SIE STAD WYNIESC! A szkoda bo nigdy tego nie chcialam....

 • Anonim (AN0lHp), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli te kamienice będą takie same jak te które kiedyś tam stały(przynajmniej od zewnątrz) to pomysł popieram.2007-09-09, 16:14Slim_sas. Rozumiem, że chcesz żeby tam stanęła piekarnia czy jak?? ;-)

 • Anonim (A5XhNt), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kto nocowal w boleslawieckich hotelach,wybudowanie nowego bedzie tylko chwalil,ale hotelu na poziomie i architektonicznie podobnemu do poprzedniego.Czy wtedy ktos protestowal.ze dzieci nie maja sie gdzie bawic-a on tam stal.Zgadzam sie z tym,ze w Rynku jest bardzo malo zieleni,ale to jest tylko trawnik a nie parkz drzewami.A pieniadze jak nie na to,to pojda na cos innego-moze jeszcze bardziej niepotrzebnego.I nie chce nikoko obrazic,ale jesli to sa dowody do WYNIESIENIA SIE STAD,zastanow sie nad soba,czego Ci w zyciu brakuje-chyba malo,ze tak plytkie masz argumenty...

 • Anonim (AN0x3i), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  i kto tam będzie nocował???Ruszy autostrada i będzie totalne [...] w tym mieście nawet ceramika nie pomoże.Będą nas omijać bokiem jak Czarnobyl taka jest prawda chyba ze ktoś ma w tym duży interes.