Utonęli trzej mężczyźni uwięzieni w aucie

Dyskusja dla wiadomości: Utonęli trzej mężczyźni uwięzieni w aucie.


 • Anonim (AN0Nex), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  co za tragedia i dziwna sytuacja- moje kondolencje dla rodziny, rozumiem ten ból bo niedawno straciłam swojego syneczka rocznego i męża w wypadku-a wyjechali tylko na zakupy.takie życie nie wiemy co nam los zapisał, ja jakos daje radę (choć strasznie cieżko i brak juz łez)

 • Anonim (ANI7v8), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tacy młodzi! Boże! Módlmy się!

 • Anonim (AsdU1c), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  tragedia to byl moj kuzyn:((Panie swiec nad jego dusza:(((

 • Anonim (AN0k7y), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  jakich płetwonurków straz bez pomcy gapiów nie dała rady wyciagnac auta na brzeg to ma byc straż,to jest porazka nawet nie maja sprzetu do nurkowania a najbliszy jest parekilkadziesiat kilometrów stad.

 • Anonim (AN0k7y), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  najlepsi kumple ........brak mi słów [*][*][*]

 • Anonim (ANiluJ), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  WSPÓŁCZUJĘ!. Tobie Aniu również, bo wiem co to znaczy .........................

 • Anonim, 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszyscy współczują, a co było przyczyną? Prędkość, tragedia się stała, ale zawinił kierowca, młody i głupi, zabił jeszcze dwie osoby! Stracić kogoś przez czyjąś głupotę to wielka tragedia, ale samemu to zrobić to nic innego jak wielka głupota i bezmyślność! Nieraz napotykam na drodze młodych ludzi, którym wydaje się że to tor rajdowy,albo co gorszaq, wyścigowy. Nie szanują przepisów ani innych kierowców! Czują się panami drogi! A potem są skutki. Sam miałem doczynienia z idiotą na drodze, który chciał zabić mnie i siebie przy okazji! Nie udało mu się. Miałem lepszy refleks od niego! Moja rada jest prosta - młodzi, szanujcie swoje życie!! Macie je tylko jedno!! A może być bardzo krótkie! Może to brzmi patetycznie, ale ja mam 36 lat i bardzo duże doświadczenie w jeżdzie samochodem - mam prawo jazdy i jeżdżę autem już 17 lat i ani razu nie spowodowałem zagrożenia na drodze. Przepisy ktoś wymyślił nie dla siebie, ale żeby dbać o bezpieczeństwo innych!

 • Anonim (AreQtU), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  do Adama:nie oceniaj i nie obwiniaj bo nie wiadomo jak było

 • Anonim (AN0ldz), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  masz pretensje do strażaków że nie mają sprzętu,a czyja to wina.Trzeba zanim sie coś powie zastanowić.Pretensje to trzeba mięć do rządu że tak mało pieniędzy łożą na straż i sprzęt a za tym idzie nasze bezpieczęństwo.Współczucie dla rodzi

 • Anonim, 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podobno rzeka w tym miejscu jest głęboka, więc tak czy inaczej pomoc płetwonurków była niezbędna - do zejścia pod wodę i zaczepienia lin.

 • Anonim (ANGedo), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tragedia.Wczoraj wieczorem jechałam tą trasą około 18.30 i nawet nie przypuszczałam że za jakis czas stanie sie tam wypadek.Strasznie..współczuję i kondolencje dla rodzin..)

 • Anonim (ANGgjL), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I znów to samo. Indywidua bez mózgów powodują tragedie i zaczyna sie lament. Jeżdnia była oblodzona... Ale jezdnia nie mysli, powinien mysleć człowiek, który po niej jedzie i dostosować predkość do warunków na drodze - nawet gdyby przyszło sunąć się 5 km na godzinę !!! Ile jeszcze tragedii i później spóźnionych szlochów trzeba, by niektórzy niewcześni "kozacy" zaczęli myśleć, nim zabiją siebie i innych ???!!!

 • Anonim, 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Adam: RACJA!!!!Iza - jest to tagezdia, płaczą rodziny ale "Wszystko wskazuje, że do tragedii przyczyniła się nadmierna prędkość i oblodzona nawierzchnia" - a co z dostosowaniem jazdy, prędkości do panujących warunków i własnych umiejętności....

 • Anonim (AN0xrX), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolejny raz GŁUPOTA została ukarana.Pytanie:kiedy młodzi ludzie pozbawieni wyobrażni przestaną zabijać niewinnych? W miniony piątek byłem świadkiem jak bezmózgowiec ciemnym,starym BMW na ręcznym zaciągniętm zawracał przy postoju TAXI na ul.Zgorzeleckiej.Sczęście,że nikogo nie zabił,sam może iść do diabła ,ale nie... SZPAN musi się odbywać na oczach i w towarzystwie . Jak długo podobne historie będą bezkarne ?

 • Anonim (AN0k49), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ludzie. co za glupoty piszecie. nie wiecie jak było naprawdę a oceniacie zmarłych. sami w ich wieku nie byliście lepsi. więc nie oceniajcie i nie piszcie takich głupich żenujących kawałków. to mogło się zdarzyć każdemu!!!