Antonina Kopała-Wdowiak jest najlepszą nauczycielką zawodu

Dyskusja dla wiadomości: Antonina Kopała-Wdowiak jest najlepszą nauczycielką zawodu.


 • Anonim (AkNOi9), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje dla Pani Tosi!!!!Nie mogę się wypowiedzieć na temat, jakim nauczycielem jest Pani Tosia, ale ale wiele mogę powiedzieć jakim jest organizatorem imprez okolicznościowych. Byłam już na kilku weselach, które odbywały się u Pani Tosi i było wspaniale! Świetna obsługa, organizacja pracy, bogate i ciekawe menu, a przede wszystkim przepiękny wystrój sal !!!A moje wesele u Pani Tosi było najwspanialsze na świecie!!!!! Pozdrawiam!

 • Anonim (ANbBG2), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może powyzszy artukuł skomentują osoby które pracowały u pani Kopały?

 • Anonim, 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje Tosiu!!!

 • Anonim (ANI1Ns), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najszczersze gratulacje i wszystkiego najlepszego dla Tosi oraz całej FIRMY od Piwnicy Paryskiej - Z podziękowaniem za współpracę...Bogdan Nowak.

 • Anonim (AN0m73), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja pracuje u pani Tosi juz trzy lata i naprawde moge wiele powiedzieć na temat tego, jakim jest nauczycielem. Ale wiem tyle,że niejeden nauczyciel z zawodu powinien uczyć się od pani Kopały; jest cierpliwą, ciepłą i wyrozumiałą osobą, daje szansę na zrealizowanie swoich pomysłów, nie tworzy przepaści pomiędzy pracownikiem a nią, a przede wszystkim jest otwarta na różne dziedziny życia, czego brakuje nauczycielom przedmiotów w szkołach. Można przyjść do niej z każdym problemem i otrzymać pomoc.Jestem dumna, że mam taką szefową. Takich pracodawców wszystkim życzę.

 • Anonim (A7bxcZ), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  kiciu - wyczuwam zawiść w Twojej propozycji :p

 • Anonim (AkNkBm), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Troszeczkę ten artykuł i komentarze czytelników nie współgrają z rzeczywistością. Znam kilka osób, które pracują u PANI TOSI i nie podzielają tego zachwytu.... dodam, że z pewnością ich krytyczne opinie nigdy nie pojawią się na forum, gdyż zwyczajnie panicznie boją się swojej kochanej szefowej. No cóż, ale jak można krytykować tak dobrego człowieka - worek węgla kupiony biednym dzieciom na zimę, rower ufundowany na fastyn......pewnie dlatego Panią Antoninę kochają wszyscy (czyt. ludzie wysoko postawieni).Ja jednak uważam, że Wasza gwiazda powinna rozliczyć się z przeszłością i krzywdami które wyrządziła innym, później dopiero może tak pięknie uśmiechać się do zdjęć.... Ale tupetu GRATULUJĘ!!!

 • Anonim (A7b5rE), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja natomiast zrezygnowałem z obiadów w szkole nr 1, bo pracownicy pani Kopały pozostawiali wiele do życzenia (a może brak nadzoru szefowej?) To nalewanie ciurkiem kompotu (?) z wiadra do kilku szklanek naraz i nie do końca rozmrożone pierogi na obiad. Nie lubię też, jak ktoś mi sprząta pod nosem, kiedy jeszcze jem. Może warto się nad tym zastanowić, Pani Szefowo?

 • Anonim (AN0knx), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak dobrze, że wreszcie mogę napisać opinię na temat Tej kobiety.Moja rodzina i nie tylko moja została bardzo skrzywdzona przez panią "Tosię" i jej byłego męża. Ta pani będzie wiedziała o co chodzi, więc nie będę się rozwodzić na ten temat.

 • Anonim (ANI7T4), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widzę tu niektóre wypowiedzi - oskarżenia nadające się do prokuratury. Jeżeli juz zaczynacie pisać takie rzeczy musicie byc pzygotowani ze ta Pani moz was pozwać.

 • Anonim (AkNOi9), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widzę, że wielu zazdrości Pani Tosi sukcesu!!! Ci, którzy tak tu krytykują niech sami spróbują pokierować jakimś zespołem ludzi i wtedy zobaczą, czy jest to do ogarnięcia. A pomyłki i błędy mogą zdażyć się każdemu z Nas, więc może rozliczać należy najpierw siebie?

 • Anonim (A7XF7g), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak zwykle, jak coś się komus udaje, ktoś zostaje wyróżniony, to pojawia się mnóstwo wypowiedzi osób "skrzywdzonych" przez tę osobę. Wielu ludzi natychmiast sobie różne rzeczy przypomina i ma okazje do ponarzekania. A ja zawsze w takich sytuacjach pytam: dlaczego my Polacy jesteśmy tacy negatywni? Nie umiemy się ucieszyć z czyjegoś sukcesu, pewnie dlatego, ze to nie MÓJ sukces tylko CZYJŚ. Ja szczerze gratuluję pani Kopale - Wdowiak. Brawo, pani Tosiu.

 • Anonim (AN0NoE), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje Tosia!Mozemy tylko podziwiac Twoj zapal do pracy z mlodzieza.Wiadomo ze nieraz prawdziwym pedagogom jest trudno w kontaktach z naszymi mlodymi uczniami.Ty masz go bardzo wiele i potrafisz z nimi nawiazac odpowiedni kontakt.Nie przejmoj sie tymi negatywnymi opiniami na Swoj temat.Zawsze tak jest ,ze nie wszyscy sa zadowoleni.To na pewno zazdrosc przemawia,chcieli by byc tak pelni zycia jak Ty.Jestes najbardziej operatywna Restauratorka w naszym miescie i powinnismy sie z tego cieszyc.Gratulujemy i zyczymy dalszej takiej werwy i entuzjazmuPs.Brylanty czekaja. BozJol

 • Anonim (AkNEp1), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani Tosiu szczere gratulacje. Ja współpracowałem z tą panią 10 lat jako muzyk i nie mogę powiedzieć złego słowa, byłem na dziesiątkach imprez organizowanych przez panią Tosię, również moja impreza była tam organizowana - "mucha nie siada". Jak każdemy pewnie zdażają się wpadki, ale inaczej ocenia sie z punktu widzenia osoby która odbębni swoje 8 godzin u kogoś i nic ją ie obchodzi, a inaczej kiedy ma sie własną firmę. Ja to zrozumiałem kiedy sam założyłem swoją firmę. Co dopiero pokierować tak dużym zespołem, zawsze znajdzie się ktoś nizadowolony, kto się wyłamie i mało tego wywinie numer. Dlatego Pani Tosiu, radzę się nie przejmować negatywnymi opiniami. A wy biedni pokrzywdzeni ludzie... jest wiele innych możliwości "dogadania się" a nie wytrząsania swoich żalów na forum. Ulżyło komuś?

 • Anonim (A54m82), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miałam kiedyś przyjemność pracować u Pani Tosi i moge jedynie mówić w superlatywach o tamtym czasie. Serdeczne gratulacje i powodzenia w nowych inwestycjach.

 • 1
 • 2