Lekarz Piotr Demarczyk został zawieszony

Dyskusja dla wiadomości: Lekarz Piotr Demarczyk został zawieszony.


 • dajmy spokój Demarczykowi chodź na week ........ w poenidziałek zapewne beda nowe wiesci.moze obudzim sie w poniedzialek i okaze sie tylko ze to byl zly sen

 • Anonim (eOFt9B), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A nawet jeśli nie,to nie inne miasta , nie Zgorzelec lecz Bolesławiec ma prawo "z tarczą" a nie na tarczy z tego wyjść!

 • Anonim (ANI7T4), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  dottore napisał 6,0PLN na jedną osobę zapisaną do POZ-2,500 osób daje 15000PLN miesięcznie izba przyjęć dostaje 1000PLN na dzień co daje 30000 miesięcznie.Różnica polega na tym że nie każdy z zapisanych w POZ ludzi przychodzi i generuje koszt.W izbie każdy chory który się zgłosi jest zaopatrzony co daje koszty-dla przykładu wykonanie tomoigrafii głowy+leki+badania krwi+transport do Wrocławia i jest ok 1000PLN czyli cały budżet na dany dzień - na pozostałych chorych teoretycznie nie ma już złotówki...... takich chorych może być dwóch lub trzech, z drugiej strony są POZ-y które mają więcej niż 2500 osób zapisanych.Wnioskipozostawiam do oceny

 • Anonim (ANI7T4), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli P.D. był poszukiwany co podano dzisiaj w tv to co robiły tzw.organy ścigania ? przecież on się nie UKRYWAŁ!!!! pracował w jednym a potem w drugim szpitalu wystawiał recepty mało tego rozliczał się z Urzędem Skarbowym,pisał druki l-4 itd...czy w taj najlepszej pokomunistycznej prokuraturze liczyli że przyjedzie i powie to ja.Skorek napisał że to służby w szpitalu nie sprawdziły-gratuluje jeżeli zaczniemy w taki sposób podchodzić do każdego zatrudnianego pracownika to trzeba będzie nowe ministerstwo otworzyć.mam świadectwo kwalifikacji ze Szczecina oryginał zrobiony na super laserowej drukarce kolorowej u kuzyna Janka skorek pewnie odrazu pozna że to podróba albo zleci sprawdzenie tego w Szczecinie-paranoja.Na allegro mozna kupic dowolną ilość "oryginalnych " książeczek serwisowych jakich chcesz firm samochodowych-goście oferują nawet stosowne wypełnienie ich tak aby było O.K. Skorek nie widział pewnie jak wygląda dokument specjalizacyjny bo gdyby widział to by wiedział że podrobienie go zajmuje kilka minut i jest lepszy niż oryginał-to nie banknot $ nie ma paska i tym podobnych spraw.Zgłś sie do szpitala może dostaniesz etet bo trzeba weryfikować kupę ludzi z uprawnieniami różnego rodzaju,sprawdzać dyplomy,świadectwa ze szkół itp.Co do rejestru to prawda że nie było tam specjalizacji P.D. ale Izba Lekarska wiedziała że to oszust podszywający się pod specjalistę i tej informacji też tam nie było mało tego czy to nie jest powód do rozesłania stosownej informacji do wszystkich oddziałów Iby Lekarskiej i ZOZ-ów!!!!! Ten przypadek Dyzmy pokazał nie słabość służb na poziomie szpitala powiatowego ale słabośc bardzo wielu słuzb państwowych.A zreszta ile jest szpitali w Bolcu 10,15 jak we Wrocławiu nie jest jeden jeżeli teraz będziemy dołować i udowadniać że należy wymieniac dyrektorkę, sprawdzać i kontrolować pracowników rozkręcać afery to P.D będzie się śmiał przed telewizorem w celi a my będziemy się leczyć w Jeleniej Górze albo w Zgorzelcu.Dobranoc.

 • Anonim (CATtI4), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skoro już zostałem wywołany do tablicy, to odpowiem panu Spokojnemu.Moja wypowiedź brzmiała:"Broniła hochsztaplera jak lwica młodych. Nie docierało do niej, że już w poprzednim miejscu pracy ten pan miał wątpliwą reputację. Poza tym dokumenty są wtedy wiarygodne, gdy są potwierdzone, a osoby odpowiedzialne za to - tego akurat nie zrobiły."Cóż, świetnie manipuluje się wyrwanym fragmentem informacji. To nazywa się socjotechnika. W całym swoim elaboracie pan Spokojny nawet nie zauważył, że napisany przeze mnie tekst ma jakiś kontekst.Zacytuję jeszcze na zakończenie modyfikację prawa Murphiego:"Choćbyś nie wiem jak dokładnie napisał instrukcję obsługi, to i tak zawsze znajdzie się przynajmniej jeden idiota, który zrozumie ją opacznie".

 • Anonim (ANI7T4), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co oznacza potwierdzone? Jak potwirdzisz dyplom który ma znamiona oryginalności? Co do "tablicy" to należy Cię wywołać ale do takiej która nazywa się DOBRE WYCHOWANIE-ja od idiotów nikogo nie wyzywam. Pozdrawiam

 • Anonim (eOFsBK), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "skorek"idż na spacer,nie potrafisz dyskutować/sprzedajesz swoje emocje-nie zawsze w sposób cywilizowany/.I weż z sobą parasolkę bo może padać.

 • Anonim (A4kNTb), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cytat:"Co do "tablicy" to należy Cię wywołać ale do takiej która nazywa się DOBRE WYCHOWANIE"Cóż, przepraszam Cię Spokojny jeśli poczułeś się dotknięty - nie chciałem Cię obrażać. Niestety, wynika z tego wszystkiego, że ja mówię o grzybach, aTy o rybach:- chcę powiedzieć: pani dyrektor z wielu źródeł była ostrzegana, że coś jest nie tak z panem Piotrem D. i nic z tym nie zrobiła. W tym przypadku nie chodziło o jakość fałszywki, ale o SAM FAKT WYSTĄPIENIA WĄTPLIWOŚCI!!!.Niestety, nie potrafię już jaśniej - i mimo wszystko dziękuję Ci za pewną lekcję...(tak naprawdę, bez złośliwości).Co do Ciebie zaś Aniu - nie wypowiadaj się w temacie, o którym nie masz pojęcia (konkretnie chodzi mi o dyskusję, a nie o meritum sprawy), aby nie narażać się na śmieszność. Idź na spacer.

 • Anonim (ANI7T4), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rozumiem co masz na myśli ale dyrektor nie może opierać się na informacjach z internetu czy słownych określeniach w anonimowych portalach.To nie internauci czy dziennikarze doszli do prawdy i potrafili zdobyć dowody tego oszustwa. Zrobiła to Pani F.Nie znam dokładnie sprawy ale wiem że to trwa jak chce się mieć dowody na piśmie z instytucji typu Izba Lekarska czy innch takich organizacji. Do czasu gdy nie ma dowodów pewnych to informacja jest tylko pomówieniem i nie mówię że w tym przypadku ale można kogoś badzo dotknąć jeżeli się nie sprawdzi dokładnie takich informacji.

 • Anonim (A7bwgb), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cytat:"można kogoś badzo dotknąć jeżeli się nie sprawdzi dokładnie takich informacji"Ok, masz rację. Kończę temat - nie będę się wypowiadał więcej w tej kwestii.

 • Anonim (AN0I58), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zadziwiające jest to, że mnie szarego żuczka jak przyjmowali do nowej pracy to oprócz świadectw pracy z poprzednich zakładów zrobili wywiad środowiskowy. Zadzwonili do dwóch poprzednich zakładów i wypytali co za kwiatek ze mnie. Dokumenty potwierdzające wykształcenie medyczne też łatwo sprawdzić. Izba lekarska dokładnie poświadczy kto i jakie ma wykształcenie. A tu tego Pana doktora nikt nie sprawdził, ba nawet nie zastanowił się dlaczego wywalili go z Czarnkowa i ze Zgorzelca. Zapewne polegali na wyjaśnieniach samego pana Doktora. A ten musiałby być głupcem, gdyby wyjaśnił jak naprawdę było w poprzednich miejscach pracy.

 • Anonim (A7b0o1), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Agnieszka masz w 100% racje i taka jest prawda.Mi też to się nie podoba i śmierdzi na odległość.

 • Anonim (AlL1f2), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam wszystkich forumowiczow.Od ponad 15 lat nie mieszkam juz w Boleslawcu, ale tu sie urodzilam i jakos czuje sentyment do tego miasteczka (a propos - piwiarnia pod slonikami jeszcze dziala?).Sledzac ten topic zaczelam sie zastanawiac, czy w moim rodzinnym kraju ludzie choruja na slepote, czy na total glupote, bo pozwolilam sobie na male sledztwo i pod adresem:http://www.wroclaw.naszemiasto.wp.pl/wydarzenia/729730.htmlznalazlam taka oto wypowiedz:– Kompetencje pana Demarczyka zostały dokładnie sprawdzone i nie ma powodów do obaw – mówi Fuchs. – Jest osobą kompetentną i ma realistyczną wizję restrukturyzacji szpitala.Konfrontacja z wypowiedzia na tej stronie wypada dziwnie. Wyglada na to, ze skorek ma racje, a zostal zakrzyczany.Kto tu do jasnej cholery ma racje?!

 • Anonim (eQ5Pqc), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Opinie z poprzedniego miejsca pracy w szpitalnictwie są niewiele warte. Z reguły z-ca od spraw lecznictwa pisze dla kolegi, który coś przeskrobał , opinię ogólnie pozytywną, żeby nie obrazić kolegi. Inna sprawa to używanie nieistniejących tytułów i specjalizacji (jak chirurg głowy i szyi)- to jest objaw chorobliwych ambicji czy choroby psychicznej

 • Anonim (eOFthq), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A do kogo te pretensje piszecie-do poprzednich dyrektorów różnych miast-którzy tematu nie widzieli?Bo jak na stan dzisiejszy to jeśli to wszystko prawda to w tym mieście ta sprawa wyszła a nie w ZGORZELCU i poprzednich.No chyba ,,,,,,że macie prywatę do wypełnienia