Radni żądają od urzędników pilnowania czystości w mieście

Dyskusja dla wiadomości: Radni żądają od urzędników pilnowania czystości w mieście.


 • Anonim, 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo! Dla pani Babijczuk! A pan Prabucki myśli, że telefon zawsze będzie załatwiał sprawę? Jest radnym i był kiedyś wiceprezydentem, dla niego jeden telefon i MZGK w zębach wywozi śmieci, sam miałem kiedyś taką sytuację - zadzwoniłem do MZGK i poprosiłem o posprzątanie nadmiaru śmieci przy bloku ( pojemniki na segregowane odpady ), i co usłyszałem, że to nie pora, że oni mają co robić. - Panie Prabucki, MZGK ma obowiązek bez ponaglania i telefonów od radnych, sprzątać na czas, albo jeśli zajdzie potrzeba, miasto, od tego te służby są. A co do zieleni miejskiej to trzeba rzeczywiście robić to z głową, dla mnie to idiotyczny pomysł wieszania kwietników na lampach, łatwy cel dla łobuzów, i na głowę komuś może zlecieć, czy pomyślano o tym? Czy nie ma w mieście firm projektujących zieleń, które mogłyby zaproponować jakieś sensowne rozwiązanie? Czy może zrobi to jakiś ziomek naszej władzy, bez przygotowania merytorycznego? I znowu będzie jakiś "babol"!

 • Anonim (AN0EjH), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Siemie lniane trza jeść, krzykacze ! W tym i innych miastach śmieci przynajmniej kilkanaście tysięcy brudasów, przy takiej kulturze społeczeństwa nikt porzadku nie utrzyma ! Chyba, że ruszy do sprzatania - codziennego ! - wojsko, policja, szkoły, zakłady pracy itp, itd ! A MOŻE PO PROSTU PRZESTAŃMY BYĆ FLEJTUCHAMI !??? To jest bardzo proste i dla niektórych ( również radnych i wszelkich przewodniczących) ludzi manifestowanie swojej aktywności poprzez ataki na urzedników tam, gdzie każdy w skrytości ducha wie, że to nie oni są winni niskiej, barbarzyńskiej "kultury" społeczeństwa !!!!!!!!!!!!!!!!

 • Anonim (ANGepi), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy na NOWYM rynku znowu rozsiądą się śmieciarze plujący pestkami słonecznika ?? A co z pijaczkami zalegającymi ok. historycznych skwerów przy basenie krytym ??? Czy ktoś ich wreszcie pogoni?

 • Anonim, 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem ciekawy jaki procent śmieci niesegregowanych trafia bezpośrednio na wysypisko bez segregacji w zakupionym za ogromne pieniądze urządzenia , byłem tam niedawno i widziałem że śmieciarki jadą bezpośrednio na hałdę . Rozumiem że ta cała segregacja , urządzenia itd. to zwykła ściema dla uni europejskiej aby nie płacić wysokich kar za zanieczyszczanie środowiska .

 • Anonim (AN0EVV), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak - Zagłoba, tak, tak, tak !!! A te zgrywy Pani Przewodniczacej w "trosce" o.... własny wizerunek to komedia !

 • Anonim (ANGgjN), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I jeszcze jedno ! Problem chamstwa wielu brudasów to nie sprzatanie po nich za grube, grube pieniądze - a choćby publikowanie wizerunku flejów !!! I surowe, SUROWE karanie !!! I nie napiszczie zaraz, że prawo na to nie po0zwala, bo TO jest właśnie żałosne !

 • Anonim (ePEAB9), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie jest istotne, kto ma rację, ale to, że fakt faktem - w mieście jest po prostu BRUDNO i nie dotyczy to tylko okolic smietników!

 • Anonim (A7bypN), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo nauczyciele ze szkoły nr. 5 . tylko wy nie daliście się zastraszyć propagandzie Giertycha.Cieszę się , że mój syn chodzi do szkoły w której pracują nauczyciele z "kręgosłupem moralnym" i skalą wartości adekwatną do swej wiedzy.Nauczyciele z innych szkół zachowują się jak stado indywidualistów, które liczy , że garstka wywalczy podwyżki dla wszystkich .WSZYSTKICH NIE ZASTRASZĄ I NIE ZWOLNIĄ ! ! !

 • Anonim (ANbBt1), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I niech wreszcie ktoś się zabierze za pijaków zasikujących wszelkie zakamarki w Rynku. Od każdej bramy, czy przejścia pod kamienicami cuchnie na 5 metrów moczem! Wygląda na to że władzom miasta i strażnikom miejskim ten zapach jest miły!

 • a radni PO nie złożyli zadnej interpelacji???? ej no.........

 • Anonim (AN0EmV), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wracałem ze szkoly do domu i widziałem jak pani wyrzuca na ulice reklamówkę, bo urwała sie jej raczka. Gdy niesmiało wskazałem pobliski śmietnik, usłyszałem, że jestem małym gnojem a "oni" za sprzatanie biorą pieniadze. Paranoja !

 • Anonim (ANuYrJ), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W lasach leżą stare lodówki, tapczany, pudła tekturowe z tonami smieci, w miesci mało kto stara się dbać o porzadek ! Ludzie, nazwanie naszej kultury zbydlęceniem to obraza dla bydlatek ! Tego nie upilnuje nikt, to chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo ! Łby za to ucinać, bedzie czysto !

 • Anonim (ANbBt7), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To ja żądam od radnych, by swoje diety przeznaczyli na powiekszenie służb porzadkowych !!!

 • Anonim (AsdUR5), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po co ten cyrk?

 • Anonim, 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  CZYŻBY PANI RADNA DWOJGA NAZWISK WDEPNEŁA W COS PO DRODZE ?A MOZE NÓZKA MALUTKA POTKNĘŁA SIE O PAPIEREK?.....MAM NADZIEJE ŻE NIE CHODZI OTO ABY ZNAJOMKA OBSADZIC NA MIEJSCU PANI ODPOWIEDZIALNEJ ZA UTRZYMANIE ZIELENI. APROPOS ..DAWNYCH WSPOMNIEN CZAR..(68 ROK)

 • 1
 • 2